church_mgt - en to ca translation catalogue (700 entries)

en:  Add New Group
ca:  Afegeix un grup nou

en:  Delete
ca:  Suprimeix

en:  Edit
ca:  Edita

en:  Member Name
ca:  Nom de membre

en:  Pastoral Date
ca:  Data pastoral

en:  Pastoral Time
ca:  Temps pastoral

en:  Pastoral Title
ca:  Títol pastoral

en:  Venue Name
ca:  Nom del lloc

en: (filtered from _MAX_ total entries)
ca: (filtrada de _MAX_ entrades totals)

en: 1 Time
ca: 1 hora

en: 12/31/2019
ca: 31/12/2019

en: : activate to sort column ascending
ca: : activa per ordenar la columna ascendent

en: : activate to sort column descending
ca: : activa per ordenar la columna descendent

en: Accept only image files.
ca: Accepteu només fitxers d'imatge.

en: Access Right Settings
ca: Accediu a la configuració dreta

en: Access Rights
ca: Drets d’accés

en: Account
ca: Compte

en: Account Settings
ca: Configuració del compte

en: Accountant
ca: Comptador

en: Accountant Email
ca: Comptador de correu electrònic

en: Accountant List
ca: Llista de comptadors

en: Accountant Name
ca: Nom del comptable

en: Action
ca: Acció

en: Active
ca: Actiu

en: Activities
ca: Activitats

en: Activity
ca: Activitat

en: Activity Category
ca: Categoria d'activitat

en: Activity Category Name
ca: Nom de la categoria d'activitat

en: Activity End Date
ca: Data de finalització de l’activitat

en: Activity End Time
ca: Hora de finalització de l’activitat

en: Activity List
ca: Llista d’activitats

en: Activity Name
ca: Nom de l’activitat

en: Activity Page Link
ca: Enllaç de la pàgina d’activitats

en: Activity Record End Time
ca: Hora de finalització del registre d'activitat

en: Activity Record Start Time
ca: Hora d'inici del registre d'activitat

en: Activity Reoccurence
ca: Activitat reincidència

en: Activity Report
ca: Informe d'activitat

en: Activity Report By Month
ca: Informe d'activitat per mes

en: Activity Start Date
ca: Data d'inici de l’activitat

en: Activity Start Time
ca: Hora d'inici de l’activitat

en: Activity Title
ca: Títol de l’activitat

en: Activity Venue
ca: Lloc d'activitat

en: Add Accountant
ca: Afegeix un comptador

en: Add Activity
ca: Afegeix activitat

en: Add Activity Category
ca: Afegeix una categoria d'activitat

en: Add Activity Template
ca: Afegeix una plantilla d'activitat

en: Add Document
ca: Afegeix un document

en: Add Document Category
ca: Afegeix la categoria de document

en: Add Donation
ca: Afegeix una donació

en: Add Donation Template
ca: Afegeix una plantilla de donació

en: Add Donation Type
ca: Afegeix el tipus de donació

en: Add Equipment
ca: Afegeix un equip

en: Add Expense
ca: Afegeix despeses

en: Add Expense Entry
ca: Afegeix entrada de despeses

en: Add Family
ca: Afegeix família

en: Add Family Member
ca: Afegeix un membre de la família

en: Add Group
ca: Afegeix un grup

en: Add Group Member
ca: Afegeix un membre del grup

en: Add Income
ca: Afegeix ingressos

en: Add Income Entry
ca: Afegeix l'entrada

en: Add Income Template
ca: Afegeix una plantilla de renda

en: Add Member
ca: Afegeix un membre

en: Add Members
ca: Afegeix membres

en: Add Ministry
ca: Afegeix un ministeri

en: Add Ministry Member
ca: Afegeix un membre del ministeri

en: Add Notice
ca: Afegeix un avís

en: Add Notice Admin Template
ca: Afegeix una plantilla d'administració d'advertència

en: Add Notice Email Template
ca: Afegeix una plantilla de correu electrònic d'avís

en: Add Notice Template
ca: Afegeix una plantilla d’avís

en: Add Or Remove
ca: Afegeix o elimina

en: Add Other User in System Template
ca: Afegiu un altre usuari a la plantilla del sistema

en: Add Other User in system Template
ca: Afegiu un altre usuari a la plantilla del sistema

en: Add Pastoral
ca: Afegeix pastoral

en: Add Pastoral Template
ca: Afegeix una plantilla pastoral

en: Add Pledges
ca: Afegeix promeses

en: Add Pledges Template
ca: Afegeix plantilla de promeses

en: Add Reservation
ca: Afegeix una reserva

en: Add Room
ca: Afegeix habitació

en: Add Sermon
ca: Afegeix sermó

en: Add Sermon Template
ca: Afegeix la plantilla del sermó

en: Add Service
ca: Afegiu un servei

en: Add Service Template
ca: Afegeix una plantilla de servei

en: Add Service Type
ca: Afegeix un tipus de servei

en: Add Song
ca: Afegeix la cançó

en: Add Song Category
ca: Afegeix la categoria de cançó

en: Add Song Template
ca: Afegeix una plantilla de cançó

en: Add Spiritual Gift
ca: Afegeix un regal espiritual

en: Add Transaction
ca: Afegeix una transacció

en: Add Transaction Template
ca: Afegeix una plantilla de transacció

en: Add Venue
ca: Afegeix un lloc

en: Add category
ca: Afegeix categoria

en: Address
ca: adreça

en: All Accountants
ca: Tots els comptables

en: All Day
ca: Tot el dia

en: All Members
ca: Tots els membres

en: Allow multiple reservation in the same period
ca: Permet reserva múltiple durant el mateix període

en: Amount
ca: Quantitat

en: Applicant
ca: Sol · licitant

en: Approve
ca: Aprova

en: Are you sure you want to delete this record?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquest registre?

en: Attendance
ca: Assistència

en: Attendance Report
ca: Informe d'assistència

en: Attendance successfully saved!
ca: L’assistència s’ha desat amb èxit.

en: Attendence
ca: Assistència

en: Attendence Date
ca: Data d’assistència

en: Audio
ca: Àudio

en: Australian Dollar
ca: Dòlar australià

en: Available
ca: Disponible

en: Bank Transfer
ca: Transferència bancària

en: Baptist Date
ca: Data del Baptista

en: Bill To
ca: Factura a

en: Birth Date
ca: Data de naixement

en: Birthday List
ca: Llista d'aniversaris

en: Book
ca: Llibre

en: Brazilian Real
ca: Real brasiler

en: Campaign
ca: Campanya

en: Campaign Tests Not Sent!
ca: Proves de campanyes no enviades.

en: Campaign Tests Sent!
ca: Proves de campanya enviades!

en: Campaign list
ca: Llista de campanyes

en: Canadian Dollar
ca: Dòlar canadenc

en: Capacity
ca: Capacitat

en: Cash
ca: Efectiu

en: Category Name
ca: Nom de la categoria

en: Check
ca: Comproveu

en: Check In
ca: Registrar

en: Check In Date
ca: Data de registre

en: Check Out Date
ca: Data de sortida

en: Check-In
ca: Registrar

en: Check-In
ca: Registrar

en: Check-In church venue Template
ca: Plantilla del lloc de registre de l'església

en: Check-Out
ca: Sortida de sortida

en: Check-Out From Church Venue Template
ca: Sortida de la plantilla del lloc de l'església

en: Check-in Date
ca: Data de registre

en: Check-out Date
ca: Data de sortida

en: Check-out successfully
ca: Sortida amb èxit

en: Cheked-in Date
ca: Data de sortida

en: Cheked-out Date
ca: Data de sortida

en: Children
ca: Nens

en: Church Address
ca: Adreça de l'església

en: Church Logo
ca: Logotip de l'església

en: Church Management
ca: Gestió de l'Església

en: Church Management Login Page
ca: Pàgina d’inici d’accés a la gestió d’esglésies

en: Church Management System
ca: Sistema de gestió de l'església

en: Church Name
ca: Nom de l'església

en: City
ca: ciutat

en: Class
ca: Classe

en: Close
ca: Tanca

en: Comment
ca: Comentari

en: Compose
ca: Redactar

en: Confirm Password
ca: Confirma la contrassenya

en: Contact Information
ca: Informació de contacte

en: Country
ca: País

en: Create Expense Entry
ca: Crea una entrada de despeses

en: Create Income Entry
ca: Crea una entrada de renda

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: Current Password
ca: Contrasenya actual

en: Czech Koruna
ca: Corona txeca

en: Danish Krone
ca: Corona danesa

en: Dashboard
ca: panell

en: Date
ca: Data

en: Date Format
ca: Format de data

en: Date Of Birth
ca: Data de naixement

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Daughter
ca: Filla

en: Days
ca: Dies

en: December 12, 2019
ca: 12 de desembre de 2019

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Demographics
ca: Demografia

en: Department
ca: Departament

en: Description
ca: Descripció

en: Details
ca: Detalls

en: Do not have any active bookings
ca: No tingueu reserves actives

en: Documant Name
ca: Nom Documant

en: Document Category Name
ca: Nom de la categoria de documents

en: Document Created By
ca: Document creat per

en: Document List
ca: Llista de documents

en: Document Name
ca: Nom del document

en: Domain
ca: Domini

en: Donate
ca: Donar

en: Donation
ca: Donació

en: Donation Amount
ca: Quantitat de donació

en: Donation Date
ca: Data de donació

en: Donation List
ca: Llista de donacions

en: Donation Name
ca: Nom de la donació

en: Donation Type
ca: Tipus de donació

en: Donation Type Name
ca: Nom del tipus de donació

en: Download CSV File
ca: Baixa el fitxer CSV

en: Download Reports
ca: Baixa els informes

en: Draft
ca: Esborrany

en: Edit
ca: Edita

en: Edit Accountant
ca: Edita el comptable

en: Edit Activity
ca: Edita l'activitat

en: Edit Document
ca: Edita el document

en: Edit Donation
ca: Edita la donació

en: Edit Expense
ca: Edita les despeses

en: Edit Family Member
ca: Edita membre de la família

en: Edit Group
ca: Edita el grup

en: Edit Income
ca: Edita els ingressos

en: Edit Member
ca: Edita membre

en: Edit Ministry
ca: Edita Ministeri

en: Edit Notice
ca: Edita l'avís

en: Edit Pastoral
ca: Edita pastoral

en: Edit Pledges
ca: Edita les promeses

en: Edit Reservation
ca: Editeu la reserva

en: Edit Room
ca: Edita la sala

en: Edit Sell Gift
ca: Edit Sell Sell Gift

en: Edit Sermon
ca: Edita sermó

en: Edit Service
ca: Editeu el servei

en: Edit Song
ca: Edita la cançó

en: Edit Spiritual Gift
ca: Edita el regal espiritual

en: Edit Transaction
ca: Edita la transacció

en: Edit Venue
ca: Edita el lloc

en: Education
ca: Educació

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Enable
ca: Habilita

en: Enable Notifications
ca: Activa les notificacions

en: Enable Sandbox
ca: Habiliteu Sandbox

en: End Date
ca: Data de finalització

en: End Date should be greater than Start Date
ca: La data de finalització ha de ser superior a la data d'inici

en: End Date should be greater than Start Date.
ca: La data de finalització ha de ser superior a la data d'inici.

en: End Time
ca: Fi del temps

en: End Time should be greater than Start Time
ca: L'hora de finalització ha de ser superior a l'hora d'inici

en: End Time should be greater than Start Time.
ca: L'hora de finalització ha de ser superior a l'hora d'inici.

en: Entry
ca: Entrada

en: Envato License key
ca: Clau de llicència Envato

en: Equipment
ca: Equipament

en: Equipment Name
ca: Nom de l’equip

en: Equipments
ca: Equipaments

en: Expense Amount
ca: Import de despeses

en: Expense Entry
ca: Entrada de despeses

en: Expense Entry Label
ca: Etiqueta d’entrada de despeses

en: Expense List
ca: Llista de despeses

en: Families
ca: Famílies

en: Family Member
ca: Membre de la família

en: Family Member  Name
ca: Nom de membre de la família

en: Family Member Email
ca: Correu electrònic dels membres de la família

en: Family Member List
ca: Llista de membres de la família

en: Family Members
ca: Membres de la familia

en: Father
ca: Pare

en: Female
ca: Dona

en: File size limit 2 MB allow.
ca: El límit de mida del fitxer permet 2 MB.

en: First
ca: Primer

en: First Name
ca: Nom

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Fri
ca: Divendres

en: Gender
ca: Gènere

en: General Setting
ca: Configuració general

en: General Settings
ca: Configuració general

en: Gift
ca: Regal

en: Gift Assigned successfully
ca: Regal assignat amb èxit

en: Gift Got Date
ca: Data d'obtenció del regal

en: Gift Name
ca: Nom del regal

en: Gift Price
ca: Preu de regal

en: Gift Type
ca: Tipus de regal

en: Give Donation
ca: Dóna la donació

en: Give Gift
ca: Dóna regals

en: Give Gift To Member
ca: Dóna-li un regal als membres

en: Give This Gift
ca: Dóna-li aquest regal

en: Go
ca: Vés

en: Grand Total :
ca: Total Total:

en: Group
ca: Grup

en: Group Image
ca: Imatge de grup

en: Group List
ca: Llista de grups

en: Group Member
ca: Membre del grup

en: Group Members Added successfully
ca: Els membres del grup s'han afegit correctament

en: Group Name
ca: Nom del grup

en: Groups
ca: Grups

en: Guest Speaker
ca: Ponent convidat

en: Home
ca: Inici

en: Home Town Address
ca: Adreça del poble

en: Hong Kong Dollar
ca: Dòlar de Hong Kong

en: Hungarian Forint
ca: Forint hongarès

en: Husband
ca: Marit

en: Image
ca: Imatge

en: Inbox
ca: Safata d'entrada

en: Income Amount
ca: Import de la renda

en: Income Entry
ca: Entrada de renda

en: Income Entry Label
ca: Etiqueta d'ingressos

en: Income List
ca: Llista d’ingressos

en: Income Title
ca: Títol de la renda

en: Income label
ca: Etiqueta d’ingressos

en: Indian Rupee
ca: Rupia índia

en: Invoice Entries
ca: Entrades de factures

en: Israeli New Sheqel
ca: Nou israelita israelita

en: Issue By
ca: Problema a

en: Issue Date
ca: Data d'emissió

en: Japanese Yen
ca: Ien japonès

en: Join Church Date
ca: Uneix-te a Church Date

en: Last
ca: Últim

en: Last Name
ca: Cognom

en: Licence Settings
ca: Configuració de la llicència

en: Loading...
ca: Carregant ...

en: Log In
ca: Iniciar Sessió

en: Log Out
ca: Tancar sessió

en: Login Link
ca: Enllaç d’inici de sessió

en: Login Page Link
ca: Enllaç de pàgina d'inici de sessió

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
ca: Ha fallat la connexió: heu introduït un nom d’usuari o una contrasenya incorrectes. Torneu-ho a provar.

en: Logout
ca: Tancar sessió

en: Mail Template
ca: Plantilla de correu

en: MailChimp API key
ca: Tecla API de MailChimp

en: MailChimp list
ca: Llista MailChimp

en: Mailing list
ca: Llista d'enviament

en: Malaysian Ringgit
ca: Ringgit de Malàisia

en: Male
ca: Home

en: Marital Status
ca: Estat civil

en: Married
ca: Casat

en: Maximum Capacity
ca: Capacitat màxima

en: Member
ca: Membre

en: Member Added In Group Template
ca: Membre afegit a la plantilla de grup

en: Member Added In Ministry Template
ca: Membre afegit a la plantilla del ministeri

en: Member Approved By Admin Template
ca: Membre aprovat per plantilla d’administració

en: Member Attendance Report
ca: Informe d'assistència dels membres

en: Member CSV Successfully Uploaded.
ca: Membre CSV carregat amb èxit.

en: Member Email
ca: Correu electrònic dels membres

en: Member Group
ca: Grup membre

en: Member Id
ca: Identificador de membre

en: Member List
ca: Llista de membres

en: Member Name
ca: Nom de membre

en: Member Registration
ca: Registre de membres

en: Member Type
ca: Tipus de membre

en: Member successfully Approved
ca: Membre aprovat amb èxit

en: Members
ca: Membres

en: Menu
ca: Menú

en: Message
ca: Missatge

en: Message Comment
ca: Comentari de missatge

en: Message Content
ca: Contingut del missatge

en: Message For
ca: Missatge per

en: Message Received Template
ca: Plantilla de missatge rebuda

en: Message Sent Successfully!
ca: Missatge enviat amb èxit!

en: Message To
ca: Missatge A

en: Message deleted successfully
ca: El missatge s'ha suprimit correctament

en: Message sent successfully
ca: Missatge enviat correctament

en: Message successfully Sent.
ca: Missatge enviat correctament.

en: Method
ca: Mètode

en: Mexican Peso
ca: Peso mexicà

en: Middle Name
ca: Segon nom

en: Ministry
ca: Ministeri

en: Ministry  Attendance
ca: Assistència al Ministeri

en: Ministry Attendence
ca: Assistència al Ministeri

en: Ministry Image
ca: Imatge del Ministeri

en: Ministry List
ca: Llista de ministeris

en: Ministry Member
ca: Membre del Ministeri

en: Ministry Name
ca: Nom del ministeri

en: Mobile No
ca: Número de mòbil

en: Mobile Number
ca: Número de mòbil

en: Mon
ca: Dl

en: Month
ca: Mes

en: Monthly
ca: Mensual

en: More Info
ca: Més informació

en: Mother
ca: Mare

en: Multiple Booking Possible
ca: Múltiples reserves possibles

en: Multiple Reservation
ca: Reserva múltiple

en: My Profile
ca: El meu perfil

en: Name
ca: Nom

en: Name Of Church
ca: Nom de l'Església

en: Name Of Church
ca: Nom de l'Església

en: Name Of Sender
ca: Nom del remitent

en: Name of Admin
ca: Nom de l’administrador

en: Name of Member
ca: Nom del membre

en: Name of Memeber
ca: Nom de la memòria

en: Name of Receiver
ca: Nom del receptor

en: Name of User
ca: Nom de l'usuari

en: New Password
ca: nova contrasenya

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
ca: Nova contrasenya i confirmació de la contrasenya no coincident.

en: New Zealand Dollar
ca: Dòlar de Nova Zelanda

en: News Letter
ca: Carta de notícies

en: Next
ca: Pròxim

en: No Equipments
ca: Sense equips

en: No Family Member
ca: Sense membre de la família

en: No Group
ca: Sense grup

en: No Groups
ca: Sense grups

en: No Ministry
ca: Sense ministeri

en: No Of Family Members
ca: No de familiars

en: No Pastoral Data
ca: Sense dades pastorals

en: No Venue Data
ca: Sense dades de lloc

en: No any member yet.
ca: Encara no hi ha cap membre.

en: No data available in table
ca: No hi ha dades disponibles a la taula

en: No matching records found
ca: No s’ha trobat cap registre coincident

en: No of Attendance
ca: Nombre d'assistència

en: No of Member
ca: No de membre

en: Norwegian Krone
ca: Corona noruega

en: Notice
ca: Avís

en: Notice Approved
ca: Avís aprovat

en: Notice By
ca: Avís per

en: Notice Comment
ca: Comentari de l’anunci

en: Notice Content
ca: Aviseu el contingut

en: Notice End Date
ca: Data de finalització de l'avís

en: Notice List
ca: Llista d’anuncis

en: Notice Page Link
ca: Enllaç de pàgina d’avisos

en: Notice Start Date
ca: Data d'inici de l'avís

en: Notice Title
ca: Títol de l’anunci

en: Number of Participant
ca: Nombre de participants

en: Occupation
ca: Ocupació

en: Occupied
ca: Ocupat

en: Official Phone Number
ca: Número de telèfon oficial

en: Online
ca: En línia

en: Only CSV file are allow.
ca: Només es permet el fitxer CSV.

en: Only PDF files are allowed!
ca: Només es permeten fitxers PDF.

en: Only audio formats files are allowed!
ca: Només es permeten fitxers de formats d’àudio!

en: Only image files are allowed!
ca: Només es permeten els fitxers d’imatges.

en: Only image formats are allow.
ca: Només es permeten els formats d’imatge.

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!
ca: Només es permeten fitxers jpg jpg i jpg!

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
ca: Només s’admeten fitxers jpg jpg i jpg.

en: Only video formats files are allowed!
ca: Només es permeten fitxers de formats de vídeo.

en: Other
ca: Altres

en: Other Information
ca: Altra informació

en: Other Service Date
ca: Data de servei

en: Other Service End Time
ca: Altres hores de finalització del servei

en: Other Service Start Time
ca: Altres hores d'inici del servei

en: Other Service Title
ca: Altres títols del servei

en: Other Service Type
ca: Altres tipus de serveis

en: Other Times
ca: Altres temps

en: Other Title
ca: Un altre títol

en: Page Link
ca: Enllaç de pàgina

en: Paid
ca: Pagat

en: Part Paid
ca: Part pagada

en: Participant Capacity
ca: Capacitat dels participants

en: Password
ca: Contrasenya

en: Pastoral Date
ca: Data pastoral

en: Pastoral Description
ca: Descripció pastoral

en: Pastoral Details
ca: Detalls pastorals

en: Pastoral List
ca: Llista pastoral

en: Pastoral Page Link
ca: Enllaç de pàgina pastoral

en: Pastoral Time
ca: Temps pastoral

en: Pastoral Title
ca: Títol pastoral

en: Patient Name
ca: Nom del pacient

en: Pay Method
ca: Mètode de pagament

en: Payment
ca: Pagament

en: Payment Cancel
ca: Cancel·lació del pagament

en: Payment Link
ca: Enllaç de pagament

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
ca: Pagament rebut amb plantilla de factura de transaccions

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
ca: Pagament rebut contra la plantilla de factura de transaccions

en: Payment Report
ca: Informe de pagament

en: Payment Report By Month
ca: Informe de pagament per mes

en: Payment To
ca: Pagament a

en: Payment successfully
ca: Pagament amb èxit

en: Paypal Email Id
ca: Identificador de correu electrònic de Paypal

en: Personal Information
ca: Informació personal

en: Philippine Peso
ca: Pes filipí

en: Phone
ca: Telèfon

en: Photo
ca: foto

en: Play Song
ca: Reprodueix la cançó

en: Please Enter Confirm Password .
ca: Introduïu Confirmar contrasenya.

en: Please Enter New Password .
ca: Introduïu la nova contrasenya.

en: Please Select Activity
ca: Seleccioneu Activitat

en: Please Select Ministry
ca: Seleccioneu el Ministeri

en: Please enter Category Name.
ca: Introduïu el nom de la categoria.

en: Please fill out all the required fields
ca: Ompliu tots els camps obligatoris

en: Please provide correct Envato purchase key.
ca: Proporcioneu la clau de compra d’Envato correcta.

en: Please select document file format
ca: Seleccioneu el format del fitxer de document

en: Pledge
ca: Compromís

en: Pledge List
ca: Llista de compromisos

en: Pledges
ca: Promeses

en: Pledges Amount
ca: Import de les promeses

en: Pledges End Date
ca: Data de finalització de les promeses

en: Pledges List
ca: Llista de compromisos

en: Pledges Page Link
ca: Enllaç de pàgina de compromisos

en: Pledges Start Date
ca: Data d'inici de les promeses

en: Pledges Total Amount
ca: Suma total de les promeses

en: Pledges frequecy
ca: Promet les freqüències

en: Polish Zloty
ca: Zloty polonès

en: Pound Sterling
ca: Lliura esterlina

en: Previous
ca: Anterior

en: Print
ca: Imprimir

en: Processing...
ca: Processant ...

en: Product
ca: Producte

en: Profile Cover Image
ca: Imatge de la coberta del perfil

en: Publish
ca: Publica

en: Record End Time
ca: Hora de registre del registre

en: Record Start Time
ca: Hora d'inici de la gravació

en: Record Updated Successfully
ca: Registre actualitzat amb èxit

en: Record deleted successfully
ca: L'enregistrament s'ha eliminat correctament

en: Record inserted successfully
ca: Registre inserit correctament

en: Record updated successfully
ca: Registre actualitzat correctament

en: Record updated successfully.
ca: Registre actualitzat correctament.

en: Recurrence
ca: Recurrència

en: Registration
ca: Registre

en: Registration Email Template
ca: Plantilla de registre de correu electrònic

en: Registration Email Template
ca: Plantilla de registre de correu electrònic

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
ca: Registre complet. El vostre compte actiu després d’administrador pot aprovar-lo.

en: Rehearsal
ca: Assaig

en: Relation
ca: Relació

en: Religion Information
ca: Informació sobre religió

en: Remember Me
ca: Recorda'm

en: Repeat Date
ca: Repeteix la data

en: Replay
ca: Repeteix

en: Report
ca: Informe

en: Request Before
ca: Sol·licitud abans

en: Request Before Days
ca: Sol·licitud abans de dies

en: Reservation End Time
ca: Hora de finalització de la reserva

en: Reservation List
ca: Llista de reserves

en: Reservation Start Time
ca: Hora d'inici de la reserva

en: Reserve Date
ca: Data de reserva

en: Reserve End Date
ca: Data de finalització de la reserva

en: Reserve Start Date
ca: Data d'inici de la reserva

en: Reserved By
ca: Reservat per

en: Reserved Date
ca: Data reservada

en: Reserved End Date
ca: Data de finalització reservada

en: Role Of User
ca: Funció de l’usuari

en: Room History
ca: Historial de sales

en: Room List
ca: Llista de sales

en: Room Title
ca: Títol de la sala

en: Sat
ca: Ds

en: Save
ca: Desa

en: Save Activity
ca: Desa l’activitat

en: Save Attendance
ca: Desa assistència

en: Save Expense
ca: Desa la despesa

en: Save Family
ca: Desa la família

en: Save Income
ca: Guardar ingressos

en: Save Member
ca: Guardar membre

en: Save Notice
ca: Desa l’avís

en: Save Pastoral
ca: Desa la pastoral

en: Save Pledge
ca: Desa el compromís

en: Save Reservation
ca: Deseu la reserva

en: Save Room
ca: Desa la sala

en: Save Sermon
ca: Desa el sermó

en: Save Service
ca: Desa el servei

en: Save Setting Successfully
ca: Desa la configuració amb èxit

en: Save Transaction
ca: Desa la transacció

en: Save Venue
ca: Desa el lloc

en: Search for equipment...
ca: Cerca d'equips ...

en: Search for group...
ca: Cerqueu un grup ...

en: Search for ministry...
ca: Cerqueu ministeri ...

en: Search:
ca: Cerca:

en: Seats
ca: Seients

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Select Activity
ca: Seleccioneu Activitat

en: Select Activity Category
ca: Seleccioneu la categoria d'activitat

en: Select Activity Name
ca: Seleccioneu el nom de l’activitat

en: Select Applicant
ca: Seleccioneu el sol·licitant

en: Select CSV file
ca: Seleccioneu el fitxer CSV

en: Select Campaign
ca: Seleccioneu Campanya

en: Select Country
ca: Selecciona país

en: Select Currency
ca: Seleccioneu la moneda

en: Select Date Format
ca: Seleccioneu el format de la data

en: Select Donations Type
ca: Seleccioneu el tipus de donacions

en: Select Equipment
ca: Seleccioneu l'equip

en: Select Gift
ca: Seleccioneu Regal

en: Select Gift Type
ca: Seleccioneu el tipus de regal

en: Select Group
ca: Seleccioneu Grup

en: Select Group Name
ca: Seleccioneu el nom del grup

en: Select Group/Members
ca: Seleccioneu Grup / Membres

en: Select Member
ca: Selecciona membre

en: Select Ministry
ca: Seleccioneu el Ministeri

en: Select Ministry Name
ca: Seleccioneu el nom del ministeri

en: Select Payment Method
ca: Seleccioneu el mètode de pagament

en: Select Profile Picture
ca: Seleccioneu la imatge del perfil

en: Select Report Type
ca: Seleccioneu Tipus d’informe

en: Select Sermon Type
ca: Seleccioneu Tipus de sermó

en: Select Service Type
ca: Seleccioneu el tipus de servei

en: Select Song Category
ca: Seleccioneu la categoria de cançons

en: Select Venue
ca: Seleccioneu el lloc

en: Select list
ca: Seleccioneu la llista

en: Sell Gift
ca: Vendre regals

en: Sell Gifts List
ca: Vendre una llista de regals

en: Sell Spiritual Gift Template
ca: Vendre una plantilla de regal espiritual

en: Selling Date
ca: Data de venda

en: Send Capmaign
ca: Envieu Capmaign

en: Send Message
ca: Enviar missatge

en: Sent
ca: Enviat

en: Sent Item
ca: Article enviat

en: Sermon Content
ca: Contingut del Sermó

en: Sermon Content Type
ca: Tipus de contingut de Sermon

en: Sermon Description
ca: Descripció del sermó

en: Sermon List
ca: Llista de Sermons

en: Sermon Page Link
ca: Enllaç de Sermònic

en: Sermon Title
ca: Títol del sermó

en: Sermon Type
ca: Tipus de sermó

en: Service
ca: Servei

en: Service End Date
ca: Data de finalització del servei

en: Service End Time
ca: Hora de finalització del servei

en: Service List
ca: Llista de serveis

en: Service Name
ca: Nom del servei

en: Service Page Link
ca: Enllaç de pàgina de servei

en: Service Start Date
ca: Data d'inici del servei

en: Service Start Time
ca: Hora d'inici del servei

en: Service Title
ca: Títol del servei

en: Service Type
ca: Tipus de servei

en: Service Type Name
ca: Nom del tipus de servei

en: Services
ca: Serveis

en: Setting
ca: Configuració

en: Show _MENU_ entries
ca: Mostra les entrades _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
ca: Mostrant de 0 a 0 de 0 entrades

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
ca: S'està mostrant _START_ a _END_ de _TOTAL_ entrades

en: Singapore Dollar
ca: Dòlar de Singapur

en: Skyp Id
ca: Id de Skyp

en: Son
ca: Fill

en: Song
ca: Cançó

en: Song Category
ca: Categoria de cançons

en: Song Description
ca: Descripció de la cançó

en: Song List
ca: Llista de cançons

en: Song Name
ca: Nom de la cançó

en: Song Page Link
ca: Enllaç de pàgina de cançons

en: Songs
ca: Cançons

en: Spiritual Gift
ca: Regal espiritual

en: Spiritual Gift List
ca: Llista de regals espirituals

en: Spiritual Gifts List
ca: Llista de regals espirituals

en: Staff Member Email
ca: Correu electrònic del membre del personal

en: Staff Member Name
ca: Nom del membre del personal

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Start Time
ca: L'hora d'inici

en: Starting Year
ca: Any de començament

en: State
ca: Estat

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Status
ca: Estat

en: Subject
ca: Assignatura

en: Submit
ca: Presentar

en: Sun
ca: Sol

en: Supplier Name
ca: Nom del proveïdor

en: Swedish Krona
ca: Corona sueca

en: Swiss Franc
ca: Franc suís

en: Sync Mail
ca: Sincronitza el correu

en: Synchronize Mail Successfully
ca: Sincronitza el correu amb èxit

en: Taiwan New Dollar
ca: Nou dòlar de Taiwan

en: Take/View  Attendance
ca: Preneu / Mostra l’assistència

en: Thai Baht
ca: Baht tailandès

en: The Group Name
ca: El nom del grup

en: The Member Name
ca: El nom de membre

en: The Ministry Name
ca: El nom del ministeri

en: There are no groups to display here
ca: No hi ha grups per mostrar aquí

en: There is not enough data to generate report.
ca: No hi ha prou dades per generar informe.

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
ca: Sembla que hi ha algun problema, si us plau, proveu-ho després d’un moment o poseu-vos en contacte amb nosaltres a sales@dasinfomeida.com

en: This group have no members
ca: Aquest grup no té membres

en: Thu
ca: Dj

en: Times
ca: Temps

en: To
ca: A

en: Total Amount
ca: Suma total

en: Total Group Members
ca: Total membres del grup

en: Total Ministry Members
ca: Total membres del Ministeri

en: Transaction Date
ca: data de la transacció

en: Transaction List
ca: Llista de transaccions

en: Tue
ca: Dim

en: Turkish Lira
ca: Lira turca

en: U.S. Dollar
ca: Dòlar americà

en: Unmarried
ca: Soltera

en: Unpaid
ca: Sense pagar

en: Update Profile
ca: Actualitza el perfil

en: Upload CSV File
ca: Pengeu el fitxer CSV

en: Upload Cover Image
ca: Carrega la imatge de coberta

en: Upload Gift
ca: Penja el regal

en: Upload Group Image
ca: Carrega la imatge del grup

en: Upload Member CSV
ca: Càrrega CSV d’un membre

en: Upload Ministry Image
ca: Carrega la imatge del Ministeri

en: Upload Sermom
ca: Pengeu Sermom

en: Upload Sermon
ca: Penja el sermó

en: Upload Song
ca: Penja la cançó

en: Upload image
ca: Carregar imatge

en: Upload image.
ca: Carregar imatge.

en: Usage Title
ca: Títol d'ús

en: Use Paymaster Payment Gateways
ca: Utilitzeu les passarel·les de pagament de pagament

en: User Can Change Profile Picture
ca: L'usuari pot canviar la imatge del perfil

en: User Name
ca: Nom d'usuari

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
ca: Nom d'usuari o correu electrònic Tots els llests existents.

en: Venue
ca: Lloc

en: Venue List
ca: Llista de llocs

en: Venue Title
ca: Títol del lloc

en: Video
ca: Vídeo

en: View
ca: Veure

en: View Attendance
ca: Veure assistència

en: View Check-ins
ca: Visualitza els registres d'entrada

en: View Document
ca: Veure document

en: View Donation Link
ca: Veure enllaç de donacions

en: View Expense
ca: Veure despeses

en: View Family Member
ca: Veure membre de la família

en: View Gift
ca: Veure el regal

en: View Gifts
ca: Veure regals

en: View Income
ca: Veure ingressos

en: View Invoice
ca: Veure factura

en: View Member
ca: Veure membre

en: View Message
ca: Veure missatge

en: View Pastoral
ca: Veure pastoral

en: View Sermon
ca: Veure Sermó

en: View Song
ca: Veure cançó

en: Volunteer
ca: Voluntari

en: Weekly
ca: Setmanal

en: Wife
ca: Esposa

en: Wish
ca: Desitjar

en: Yearly
ca: Anual

en: Yes
ca: Sí

en: You can use following variables in the email template:
ca: Podeu utilitzar les següents variables a la plantilla de correu electrònic:

en: Your browser does not support the video tag.
ca: El vostre navegador no admet l’etiqueta de vídeo.

en: Your file is ready. You can download it from
ca: El vostre fitxer està llest. Podeu descarregar-lo des de

en: Youth
ca: Joventut

en: Zip Code
ca: Codi ZIP

en: category Name
ca: Nom de la categoria

en: check-in Page Link
ca: enllaç a la pàgina de facturació

en: check-out Page Link
ca: sortida de pàgina Enllaç de pàgina

en: daily
ca: diàriament

en: header
ca: capçalera

en: monthly
ca: mensual

en: none
ca: cap

en: please fill in the required fields
ca: ompliu els camps obligatoris

en: select relation
ca: seleccioneu la relació

en: title
ca: títol

en: video
ca: vídeo

en: weekly
ca: setmanal

en: yearly
ca: anualment
