church_mgt - en to el translation catalogue (704 entries)

en:  Add New Group
el:  Προσθήκη νέας ομάδας

en:  Delete
el:  Διαγράφω

en:  Edit
el:  Επεξεργασία

en:  Member Name
el:  Ονομα μέλους

en:  Pastoral Time
el:  Ποιμαντική ώρα

en:  Pastoral Title
el:  Πνευματικός τίτλος

en:  Venue Name
el:  Όνομα χώρου

en: (filtered from _MAX_ total entries)
el: (φιλτράρεται από τις συνολικές καταχωρίσεις _MAX_)

en: 1 Time
el: 1 φορά

en: 12/31/2019
el: 31/31/2019

en: : activate to sort column ascending
el: : ενεργοποίηση για την ταξινόμηση της στήλης προς τα επάνω

en: : activate to sort column descending
el: : ενεργοποίηση για την ταξινόμηση της στήλης προς τα κάτω

en: Absent
el: Απών

en: Accept only image files.
el: Αποδεχτείτε μόνο αρχεία εικόνας.

en: Access Right Settings
el: Ρυθμίσεις δικαιωμάτων πρόσβασης

en: Access Rights
el: Δικαιώματα πρόσβασης

en: Account
el: λογαριασμός

en: Account Settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Accountant
el: Λογιστής

en: Accountant Email
el: Email λογιστή

en: Accountant List
el: Λίστα λογιστών

en: Accountant Name
el: Λογιστικό όνομα

en: Action
el: Δράση

en: Active
el: Ενεργός

en: Activities
el: Δραστηριότητες

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Activity Category
el: Κατηγορία δραστηριότητας

en: Activity Category Name
el: Όνομα κατηγορίας δραστηριότητας

en: Activity End Date
el: Ημερομηνία λήξης δραστηριότητας

en: Activity End Time
el: Ώρα λήξης δραστηριότητας

en: Activity List
el: Λίστα δραστηριοτήτων

en: Activity Name
el: Όνομα δραστηριότητας

en: Activity Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας δραστηριότητας

en: Activity Record End Time
el: Χρόνος λήξης εγγραφής δραστηριότητας

en: Activity Record Start Time
el: Χρόνος έναρξης εγγραφής δραστηριότητας

en: Activity Reoccurence
el: Δραστηριότητα Επαναφορά

en: Activity Report
el: Έκθεση δραστηριότητας

en: Activity Report By Month
el: Αναφορά δραστηριότητας ανά μήνα

en: Activity Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης δραστηριότητας

en: Activity Start Time
el: Ώρα έναρξης δραστηριότητας

en: Activity Title
el: Τίτλος δραστηριότητας

en: Activity Venue
el: Χώρος δραστηριότητας

en: Add Accountant
el: Προσθήκη λογιστή

en: Add Activity
el: Προσθήκη δραστηριότητας

en: Add Activity Category
el: Προσθήκη κατηγορίας δραστηριότητας

en: Add Activity Template
el: Προσθήκη πρότυπου δραστηριότητας

en: Add Document
el: Προσθήκη εγγράφου

en: Add Document Category
el: Προσθήκη κατηγορίας εγγράφου

en: Add Donation
el: Προσθέστε Δωρεά

en: Add Donation Template
el: Προσθέστε πρότυπο δωρεάς

en: Add Donation Type
el: Προσθέστε τον τύπο δωρεάς

en: Add Equipment
el: Προσθέστε εξοπλισμό

en: Add Expense
el: Προσθήκη εξόδων

en: Add Expense Entry
el: Προσθήκη καταχώρησης δαπανών

en: Add Family
el: Προσθήκη οικογένειας

en: Add Family Member
el: Προσθήκη μέλους μέλους της οικογένειας

en: Add Group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Add Group Member
el: Προσθήκη ομάδας μελών

en: Add Income
el: Προσθήκη εισοδήματος

en: Add Income Entry
el: Προσθήκη καταχώρησης εισοδήματος

en: Add Income Template
el: Προσθήκη πρότυπου εισοδήματος

en: Add Member
el: Προσθήκη μέλους

en: Add Members
el: Προσθήκη μελών

en: Add Ministry
el: Προσθέστε Υπουργείο

en: Add Ministry Member
el: Προσθέστε μέλος του Υπουργείου

en: Add Notice
el: Προσθήκη ειδοποίησης

en: Add Notice Admin Template
el: Προσθήκη πρότυπου διαχειριστή ειδοποίησης

en: Add Notice Email Template
el: Προσθήκη προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ειδοποίησης

en: Add Notice Template
el: Προσθήκη προτύπου ειδοποίησης

en: Add Or Remove
el: Προσθήκη ή Κατάργηση

en: Add Other User in System Template
el: Προσθέστε άλλο χρήστη στο πρότυπο συστήματος

en: Add Other User in system Template
el: Προσθέστε άλλο χρήστη στο πρότυπο συστήματος

en: Add Pastoral
el: Προσθέστε τον Ποιμαντικό

en: Add Pastoral Template
el: Προσθήκη ποιμαντικού προτύπου

en: Add Pledges
el: Προσθέστε υποσχέσεις

en: Add Pledges Template
el: Προσθήκη προτύπου υποσχέσεων

en: Add Reservation
el: Προσθήκη Κράτησης

en: Add Room
el: Προσθήκη δωματίου

en: Add Sermon
el: Προσθέστε την κήρυξη

en: Add Sermon Template
el: Προσθέστε Πρότυπο Εκδήλωσης

en: Add Service
el: Προσθήκη υπηρεσίας

en: Add Service Template
el: Προσθήκη πρότυπου υπηρεσίας

en: Add Service Type
el: Προσθέστε τύπο υπηρεσίας

en: Add Song
el: Προσθήκη τραγουδιού

en: Add Song Category
el: Προσθήκη κατηγορίας τραγουδιού

en: Add Song Template
el: Προσθήκη πρότυπου τραγουδιού

en: Add Spiritual Gift
el: Προσθήκη πνευματικό δώρο

en: Add Transaction
el: Προσθήκη συναλλαγής

en: Add Transaction Template
el: Προσθήκη πρότυπου συναλλαγής

en: Add Venue
el: Προσθήκη χώρου

en: Add category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Adults
el: Ενήλικες

en: All Accountants
el: Όλοι οι Λογιστές

en: All Day
el: Ολη μέρα

en: All Members
el: Ολα τα μέλη

en: Allow multiple reservation in the same period
el: Επιτρέψτε πολλαπλές κρατήσεις κατά την ίδια περίοδο

en: Amount
el: Ποσό

en: Applicant
el: Αιτών

en: Approve
el: Εγκρίνω

en: Are you sure you want to delete this record?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εγγραφή;

en: Attendance
el: Παρουσία

en: Attendance Report
el: Έκθεση παρουσίας

en: Attendance successfully saved!
el: Η παρακολούθηση αποθηκεύτηκε με επιτυχία!

en: Attendence
el: Συμμετοχή

en: Attendence Date
el: Ημερομηνία Συμμετοχής

en: Audio
el: Ήχος

en: Australian Dollar
el: Δολάριο αυστραλίας

en: Autometic Direct Debit
el: Αυτόματη άμεση χρέωση

en: Available
el: Διαθέσιμος

en: Bank Transfer
el: Τραπεζική μεταφορά

en: Baptist Date
el: Ημερομηνία Βαπτιστή

en: Birth Date
el: Ημερομηνία γέννησης

en: Birthday List
el: Λίστα γενεθλίων

en: Book
el: Βιβλίο

en: Brazilian Real
el: Ρεάλ Βραζιλίας

en: Campaign
el: καμπάνια

en: Campaign Tests Not Sent!
el: Οι δοκιμές καμπάνιας δεν αποστέλλονται!

en: Campaign Tests Sent!
el: Οι δοκιμές εκστρατείας έχουν σταλεί!

en: Campaign list
el: Λίστα καμπάνιας

en: Canadian Dollar
el: Καναδικό δολάριο

en: Capacity
el: Χωρητικότητα

en: Cash
el: Μετρητά

en: Category Name
el: όνομα κατηγορίας

en: Check
el: Ελεγχος

en: Check In
el: Παραδίδω αποσκευές

en: Check In Date
el: Έλεγχος ημερομηνίας

en: Check Out Date
el: Ημερομηνία αναχώρησης

en: Check-In
el: Check-in

en: Check-In
el: Check-in

en: Check-In church venue Template
el: Έλεγχος εισόδου στο χώρο εκκλησίας

en: Check-Out
el: Ολοκλήρωση αγοράς

en: Check-Out From Church Venue Template
el: Check out από το πρότυπο εκκλησίας

en: Check-in Date
el: Ημερομηνία check-in

en: Check-out Date
el: Ημερομηνία αναχώρησης

en: Check-out successfully
el: Αναχώρηση με επιτυχία

en: Cheked-in Date
el: Ημερομηνία Cheked-in

en: Cheked-out Date
el: Ημερομηνία "Cheked-out"

en: Children
el: Παιδιά

en: Church Address
el: Διεύθυνση Εκκλησίας

en: Church Logo
el: Λογότυπο εκκλησίας

en: Church Management
el: Διαχείριση Εκκλησίας

en: Church Management Login Page
el: Σελίδα ελέγχου πρόσβασης στην Εκκλησία

en: Church Management System
el: Εκκλησιαστικό Σύστημα Διαχείρισης

en: Church Name
el: Όνομα Εκκλησίας

en: City
el: Πόλη

en: Class
el: Τάξη

en: Close
el: Κοντά

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Compose
el: Συνθέτω

en: Confirm Password
el: Επιβεβαίωση Κωδικού

en: Contact Information
el: Στοιχεία επικοινωνίας

en: Country
el: Χώρα

en: Create Expense Entry
el: Δημιουργία καταχώρησης δαπανών

en: Create Income Entry
el: Δημιουργία εισόδου εισοδήματος

en: Credit Card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Current Password
el: Ο τρέχων κωδικός πρόσβασης

en: Czech Koruna
el: Τσεχικό κορόνα

en: Danish Krone
el: Δανική Krone

en: Dashboard
el: Ταμπλό

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date Format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Date Of Birth
el: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

en: Date of birth
el: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

en: Daughter
el: Κόρη

en: Days
el: Μέρες

en: December 12, 2019
el: 12 Δεκεμβρίου 2019

en: Delete
el: Διαγράφω

en: Demographics
el: δημογραφικά στοιχεία

en: Department
el: Τμήμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Details
el: Λεπτομέριες

en: Do not have any active bookings
el: Δεν έχετε ενεργές κρατήσεις

en: Documant Name
el: Όνομα εγγράφου

en: Document
el: Εγγραφο

en: Document Category Name
el: Όνομα κατηγορίας εγγράφου

en: Document Created By
el: Το έγγραφο δημιουργήθηκε από

en: Document List
el: Λίστα εγγράφων

en: Document Name
el: Όνομα εγγράφου

en: Domain
el: Τομέα

en: Donate
el: Προσφέρω

en: Donation
el: Δωρεά

en: Donation Amount
el: Ποσό δωρεάς

en: Donation Date
el: Ημερομηνία Δωρεάς

en: Donation List
el: Λίστα Δωρεών

en: Donation Name
el: Όνομα Δωρεάς

en: Donation Type
el: Τύπος Δωρεάς

en: Donation Type Name
el: Όνομα τύπου δωρεάς

en: Download CSV File
el: Κάντε λήψη του αρχείου CSV

en: Download Reports
el: Λήψη αναφορών

en: Draft
el: Προσχέδιο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Accountant
el: Επεξεργασία λογαριασμού

en: Edit Activity
el: Επεξεργασία δραστηριότητας

en: Edit Document
el: Επεξεργασία εγγράφου

en: Edit Donation
el: Επεξεργασία Δωρεάς

en: Edit Expense
el: Επεξεργασία εξόδων

en: Edit Family Member
el: Επεξεργασία μέλους μέλους οικογένειας

en: Edit Group
el: Επεξεργασία ομάδας

en: Edit Income
el: Επεξεργασία Εισοδήματος

en: Edit Member
el: Επεξεργασία μέλους

en: Edit Ministry
el: Επεξεργασία Υπουργείου

en: Edit Notice
el: Επεξεργασία ειδοποίησης

en: Edit Pledges
el: Επεξεργασία υποσχέσεων

en: Edit Reservation
el: Επεξεργασία Κράτησης

en: Edit Room
el: Επεξεργασία δωματίου

en: Edit Sell Gift
el: Επεξεργασία δώρου πώλησης

en: Edit Sermon
el: Επεξεργασία της Εκδήλωσης

en: Edit Service
el: Επεξεργασία υπηρεσίας

en: Edit Spiritual Gift
el: Επεξεργασία πνευματικού δώρου

en: Edit Transaction
el: Επεξεργασία συναλλαγής

en: Edit Venue
el: Επεξεργασία χώρου

en: Education
el: Εκπαίδευση

en: Email
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

en: Email Subject
el: Το θέμα του email

en: Enable
el: επιτρέπω

en: Enable Notifications
el: Ενεργοποίηση ειδοποιήσεων

en: Enable Sandbox
el: Ενεργοποιήστε το Sandbox

en: End Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: End Date should be greater than Start Date
el: Η ημερομηνία λήξης θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από την ημερομηνία έναρξης

en: End Date should be greater than Start Date.
el: Η ημερομηνία λήξης θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από την ημερομηνία έναρξης.

en: End Time
el: Τέλος χρόνου

en: End Time should be greater than Start Time
el: Ο χρόνος λήξης θα πρέπει να είναι μεγαλύτερος από τον χρόνο έναρξης

en: End Time should be greater than Start Time.
el: Ο χρόνος λήξης θα πρέπει να είναι μεγαλύτερος από τον χρόνο έναρξης.

en: Entry
el: Είσοδος

en: Envato License key
el: Κλειδί άδειας Envato

en: Equipment
el: Εξοπλισμός

en: Equipment Name
el: Όνομα εξοπλισμού

en: Equipments
el: Εξοπλισμοί

en: Euro
el: Ευρώ

en: Expense Amount
el: Ποσό εξόδων

en: Expense Entry
el: Είσοδος δαπανών

en: Expense Entry Label
el: Ετικέτα εισόδου εξόδων

en: Expense List
el: Λίστα εξόδων

en: Families
el: Οικογένειες

en: Family Member
el: Μέλος της οικογένειας

en: Family Member  Name
el: Όνομα μέλους οικογένειας

en: Family Member Email
el: Οικογενειακό μέλος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Family Member List
el: Λίστα μελών της οικογένειας

en: Family Members
el: Μέλη της οικογένειας

en: Father
el: Πατέρας

en: Fax
el: Φαξ

en: Female
el: Θηλυκός

en: File size limit 2 MB allow.
el: Το όριο μεγέθους αρχείου επιτρέπει 2 MB.

en: First
el: Πρώτα

en: First Name
el: Ονομα

en: Frequency
el: Συχνότητα

en: Fri
el: Παρ

en: Gender
el: Γένος

en: General Setting
el: Γενική ρύθμιση

en: General Settings
el: Γενικές Ρυθμίσεις

en: Gift
el: Δώρο

en: Gift Assigned successfully
el: Δώρο Εκχωρήθηκε με επιτυχία

en: Gift Got Date
el: Το δώρο έλαβε ημερομηνία

en: Gift Name
el: Όνομα δώρου

en: Gift Price
el: Τιμή δώρου

en: Gift Type
el: Τύπος δώρου

en: Give Donation
el: Δώστε Δωρεά

en: Give Gift
el: Δώσε δώρο

en: Give Gift To Member
el: Δώστε δώρο στο μέλος

en: Give This Gift
el: Δώστε αυτό το δώρο

en: Go
el: Πηγαίνω

en: Grand Total :
el: Σύνολο :

en: Group
el: Ομάδα

en: Group Image
el: Εικόνα ομάδας

en: Group List
el: Λίστα Ομάδων

en: Group Member
el: Μέλος ομάδας

en: Group Members Added successfully
el: Μέλη ομάδας Προστέθηκαν με επιτυχία

en: Group Name
el: Ονομα ομάδας

en: Groups
el: Ομάδες

en: Guest Speaker
el: Προσκεκλημένος Ομιλητής

en: Home
el: Σπίτι

en: Home Town Address
el: Διεύθυνση κατοικίας

en: Hong Kong Dollar
el: Δολάριο Χονγκ Κονγκ

en: Hungarian Forint
el: Ουγγρικό φιορίνι

en: Husband
el: Σύζυγος

en: Id
el: Ταυτότητα

en: Image
el: Εικόνα

en: Income Amount
el: Ποσό εισοδήματος

en: Income Entry
el: Εισοδηματική είσοδος

en: Income Entry Label
el: Ετικέτα εισόδου εισοδήματος

en: Income List
el: Κατάλογος εισοδήματος

en: Income Title
el: Τίτλος Εισοδήματος

en: Income label
el: Ετικέτα εισοδήματος

en: Indian Rupee
el: Ινδική ρουπία

en: Invoice Entries
el: Εισαγωγές τιμολογίων

en: Israeli New Sheqel
el: Ισραηλινό Νέο Σέκελ

en: Issue By
el: Έκδοση από

en: Issue Date
el: Ημερομηνία έκδοσης

en: Japanese Yen
el: Ιαπωνικό γεν

en: Join Church Date
el: Γίνετε μέλος της εκκλησίας

en: Last
el: τελευταίος

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Licence Settings
el: Ρυθμίσεις άδειας χρήσης

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Log In
el: Σύνδεση

en: Log Out
el: Αποσυνδέση

en: Login Link
el: Σύνδεση σύνδεσης

en: Login Page Link
el: Σύνδεση σελίδας σύνδεσης

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
el: Η σύνδεση απέτυχε: Έχετε εισάγει ένα λανθασμένο όνομα χρήστη ή κωδικό πρόσβασης, δοκιμάστε ξανά.

en: Logout
el: Αποσυνδέση

en: Mail Template
el: Πρότυπο αλληλογραφίας

en: MailChimp API key
el: Το κλειδί API του MailChimp

en: MailChimp list
el: Λίστα αλληλογραφίας MailChimp

en: Mailing list
el: Λίστα

en: Malaysian Ringgit
el: Μαλαισιανό Ringgit

en: Male
el: Αρσενικός

en: Marital Status
el: Οικογενειακή κατάσταση

en: Married
el: Παντρεμένος

en: Maximum Capacity
el: Μέγιστη χωρητικότητα

en: Member
el: Μέλος

en: Member Added In Group Template
el: Προστέθηκε μέλος στο πρότυπο ομάδας

en: Member Added In Ministry Template
el: Προστέθηκε μέλος στο πρότυπο του Υπουργείου

en: Member Approved By Admin Template
el: Μέλος εγκεκριμένο από το πρότυπο διαχειριστή

en: Member Attendance Report
el: Έκθεση Συμμετοχής Μέλους

en: Member CSV Successfully Uploaded.
el: Έγινε επιτυχής μεταφόρτωση του CSV μέλους.

en: Member Email
el: Μέλος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Member Group
el: Ομάδα μελών

en: Member Id
el: Ταυτότητα μέλους

en: Member List
el: Λίστα μελών

en: Member Name
el: Ονομα μέλους

en: Member Registration
el: Εγγραφή μελών

en: Member Type
el: Τύπος μέλους

en: Member successfully Approved
el: Μέλος με επιτυχία Εγκρίθηκε

en: Members
el: Μέλη

en: Menu
el: Μενού

en: Message
el: Μήνυμα

en: Message Comment
el: Σχόλιο μηνύματος

en: Message Content
el: Περιεχόμενο μηνυμάτων

en: Message For
el: Μήνυμα για

en: Message Received Template
el: Πρότυπο που λαμβάνεται από το μήνυμα

en: Message Sent Successfully!
el: Το μήνυμα εστάλη επιτυχώς!

en: Message To
el: Μήνυμα προς

en: Message deleted successfully
el: Το μήνυμα διαγράφηκε επιτυχώς

en: Message sent successfully
el: το μήνυμα εστάλη επιτυχώς

en: Message successfully Sent.
el: Μήνυμα με επιτυχία αποστέλλεται.

en: Method
el: Μέθοδος

en: Mexican Peso
el: Μεξικάνικο πέσο

en: Middle Name
el: Μεσαίο όνομα

en: Ministry
el: Υπουργείο

en: Ministry  Attendance
el: Υπουργείο Συμμετοχής

en: Ministry Attendence
el: Υπάλληλος του Υπουργείου

en: Ministry Image
el: Εικόνα Υπουργού

en: Ministry List
el: Λίστα Υπουργών

en: Ministry Member
el: Μέλος του Υπουργείου

en: Ministry Name
el: Όνομα Υπουργείου

en: Mobile No
el: Οχι κινητό

en: Mobile Number
el: Αριθμός κινητού

en: Mon
el: Δευτ

en: Month
el: Μήνας

en: Monthly
el: Μηνιαίος

en: More Info
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Mother
el: Μητέρα

en: Multiple Booking Possible
el: Πολλαπλές κρατήσεις είναι δυνατές

en: Multiple Reservation
el: Πολλαπλή κράτηση

en: My Profile
el: Το ΠΡΟΦΙΛ μου

en: Name
el: Ονομα

en: Name Of Church
el: Όνομα Εκκλησίας

en: Name Of Church
el: Όνομα Εκκλησίας

en: Name Of Sender
el: Όνομα αποστολέα

en: Name of Admin
el: Όνομα του διαχειριστή

en: Name of Member
el: Όνομα μέλους

en: Name of Memeber
el: Όνομα της Μέλους

en: Name of Receiver
el: Όνομα του παραλήπτη

en: Name of User
el: Όνομα χρήστη

en: New Password
el: νέος κωδικός πρόσβασης

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
el: Ο νέος κωδικός πρόσβασης και ο κωδικός επιβεβαίωσης δεν αντιστοιχούσαν.

en: New Zealand Dollar
el: Δολάριο Νέας Ζηλανδίας

en: News Letter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Next
el: Επόμενο

en: No
el: Οχι

en: No Equipments
el: Όχι Εξοπλισμός

en: No Family Member
el: Κανένα μέλος της οικογένειας

en: No Group
el: Καμία ομάδα

en: No Groups
el: Δεν υπάρχουν ομάδες

en: No Ministry
el: Δεν υπάρχει Υπουργείο

en: No Of Family Members
el: Όχι των μελών της οικογένειας

en: No Pastoral Data
el: Δεν υπάρχουν ποιμενικά δεδομένα

en: No Venue Data
el: Δεν υπάρχουν δεδομένα για το χώρο

en: No any member yet.
el: Κανένα μέλος ακόμα.

en: No data available in table
el: δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα στο τραπέζι

en: No matching records found
el: Δεν βρέθηκαν αντίστοιχα αρχεία

en: No of Attendance
el: Αριθμός συμμετοχής

en: No of Member
el: Αριθμός μελών

en: Norwegian Krone
el: Νορβηγική κορώνη

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Notice Approved
el: Ειδοποίηση Εγκρίθηκε

en: Notice By
el: Ανακοίνωση από

en: Notice Comment
el: Σχόλιο Σχόλιο

en: Notice Content
el: Περιεχόμενο ειδοποίησης

en: Notice End Date
el: Ημερομηνία λήξης της ειδοποίησης

en: Notice List
el: Λίστα ειδοποιήσεων

en: Notice Page Link
el: Σύνδεση σελίδας ειδοποίησης

en: Notice Start Date
el: Σημείωση Ημερομηνία έναρξης

en: Notice Title
el: Τίτλος ειδοποίησης

en: Number of Participant
el: Αριθμός συμμετεχόντων

en: Occupation
el: Κατοχή

en: Occupied
el: Κατειλημμένος

en: Official Phone Number
el: Επίσημος αριθμός τηλεφώνου

en: Only CSV file are allow.
el: Μόνο το αρχείο CSV επιτρέπεται.

en: Only PDF files are allowed!
el: Επιτρέπονται μόνο τα αρχεία PDF!

en: Only audio formats files are allowed!
el: Μόνο αρχεία μορφών ήχου επιτρέπονται!

en: Only image files are allowed!
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία εικόνων!

en: Only image formats are allow.
el: Μόνο οι μορφές εικόνας επιτρέπονται.

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!
el: Μόνο αρχεία jpg jpeg png και gif επιτρέπονται!

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
el: Μόνο αρχεία jpg jpeg jpg και gif επιτρέπονται !.

en: Only video formats files are allowed!
el: Μόνο αρχεία μορφών βίντεο επιτρέπονται!

en: Other
el: Αλλα

en: Other Information
el: Αλλες πληροφορίες

en: Other Service Date
el: Άλλη ημερομηνία υπηρεσίας

en: Other Service End Time
el: Άλλος χρόνος λήξης υπηρεσίας

en: Other Service Start Time
el: Άλλος χρόνος έναρξης υπηρεσίας

en: Other Service Title
el: Άλλος τίτλος υπηρεσίας

en: Other Service Type
el: Άλλος τύπος υπηρεσίας

en: Other Times
el: Άλλοι χρόνοι

en: Other Title
el: Άλλος τίτλος

en: Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας

en: Paid
el: επί πληρωμή

en: Part Paid
el: Μέρος Αμειβόμενος

en: Participant
el: Συμμέτοχος

en: Participant Capacity
el: Συμμετοχική ικανότητα

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Pastoral
el: Ποιμενικός

en: Pastoral Description
el: Ποιμαντική περιγραφή

en: Pastoral Details
el: Ποιμαντικές λεπτομέρειες

en: Pastoral List
el: Ποιμαντική Λίστα

en: Pastoral Page Link
el: Σύνδεσμος ποιμενικής σελίδας

en: Pastoral Time
el: Ποιμαντική ώρα

en: Pastoral Title
el: Πνευματικός τίτλος

en: Patient Name
el: Ονομα ασθενή

en: Pay Method
el: Πληρωμή

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payment Cancel
el: Ακύρωση πληρωμής

en: Payment Link
el: Σύνδεσμος πληρωμής

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
el: Έγινε λήψη πληρωμής έναντι προτύπου τιμολογίου συναλλαγής

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
el: Η πληρωμή λήφθηκε έναντι του προτύπου τιμολογίου συναλλαγής

en: Payment Report
el: Έκθεση πληρωμής

en: Payment Report By Month
el: Αναφορά πληρωμής ανά μήνα

en: Payment To
el: Πληρωμή σε

en: Payment successfully
el: Πληρωμή με επιτυχία

en: Paypal Email Id
el: Κωδ

en: Personal Information
el: Προσωπικές πληροφορίες

en: Philippine Peso
el: Φιλιππινέζικο πέσο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Photo
el: φωτογραφία

en: Play Song
el: Παίξτε τραγούδι

en: Please Enter Confirm Password .
el: Παρακαλώ Εισάγετε Επιβεβαίωση κωδικού πρόσβασης.

en: Please Enter New Password .
el: Εισαγάγετε νέο κωδικό πρόσβασης.

en: Please Select Activity
el: Επιλέξτε δραστηριότητα

en: Please Select Ministry
el: Επιλέξτε Υπουργείο

en: Please enter Category Name.
el: Εισαγάγετε το όνομα κατηγορίας.

en: Please fill out all the required fields
el: Συμπληρώστε όλα τα απαιτούμενα πεδία

en: Please provide correct Envato purchase key.
el: Καταχωρίστε το σωστό κλειδί αγοράς Envato.

en: Please select document file format
el: Επιλέξτε μορφότυπο αρχείου εγγράφου

en: Pledge
el: Ενέχυρο

en: Pledge List
el: Λίστα δεσμεύσεων

en: Pledges
el: Υποσχέσεις

en: Pledges Amount
el: Υποχρεώσεις Ποσό

en: Pledges End Date
el: Υποχρεώσεις Ημερομηνία λήξης

en: Pledges List
el: Λίστα δεσμεύσεων

en: Pledges Page Link
el: Δεσμεύει τη σύνδεση σελίδας

en: Pledges Start Date
el: Υποσχέσεις Ημερομηνία Έναρξης

en: Pledges Total Amount
el: Υποχρεώσεις Συνολικό ποσό

en: Pledges frequecy
el: Υποσχέσεις frequecy

en: Polish Zloty
el: Πολωνικό Ζλότυ

en: Pound Sterling
el: Λίρα στερλίνα

en: Present
el: Παρόν

en: Previous
el: Προηγούμενος

en: Print
el: Τυπώνω

en: Processing...
el: Επεξεργασία...

en: Product
el: Προϊόν

en: Profile Cover Image
el: Εικόνα κάλυψης προφίλ

en: Publish
el: Δημοσιεύω

en: Record End Time
el: Χρόνος λήξης εγγραφής

en: Record Start Time
el: Ώρα έναρξης εγγραφής

en: Record Updated Successfully
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Record deleted successfully
el: Η εγγραφή διαγράφεται με επιτυχία

en: Record inserted successfully
el: Η εγγραφή έχει εισαχθεί με επιτυχία

en: Record updated successfully
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Record updated successfully.
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Recurrence
el: Επανάληψη

en: Registration
el: Εγγραφή

en: Registration Email Template
el: Πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου εγγραφής

en: Registration Email Template
el: Πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου εγγραφής

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε.Ο λογαριασμός σας είναι ενεργός αφού ο διαχειριστής μπορεί να εγκρίνει.

en: Rehearsal
el: Πρόβα

en: Relation
el: Σχέση

en: Religion Information
el: Πληροφορίες θρησκείας

en: Remember Me
el: Θυμήσου με

en: Repeat Date
el: Επαναλάβετε την ημερομηνία

en: Replay
el: Επανάληψη

en: Report
el: Κανω ΑΝΑΦΟΡΑ

en: Request Before
el: Αίτημα Πριν

en: Request Before Days
el: Αίτημα πριν από ημέρες

en: Reservation End Time
el: Ώρα λήξης κράτησης

en: Reservation List
el: Λίστα Κρατήσεων

en: Reservation Start Time
el: Ώρα έναρξης κράτησης

en: Reserve Date
el: Ημερομηνία παραμονής

en: Reserve End Date
el: Ημερομηνία λήξης αποθεματικού

en: Reserve Start Date
el: Ημερομηνία Έναρξης Αποθεμάτων

en: Reserved By
el: Δεσμευμένη από

en: Reserved Date
el: Δεσμευμένη ημερομηνία

en: Reserved End Date
el: Δεσμευμένη ημερομηνία λήξης

en: Role Of User
el: Ο ρόλος του χρήστη

en: Room History
el: Ιστορικό δωματίου

en: Room List
el: Λίστα δωματίων

en: Room Title
el: Τίτλος αίθουσας

en: Sat
el: Σάβ

en: Save
el: Αποθηκεύσετε

en: Save Activity
el: Αποθήκευση δραστηριότητας

en: Save Attendance
el: Αποθήκευση Συμμετοχής

en: Save Expense
el: Εξοικονόμηση Εξόδων

en: Save Family
el: Αποθήκευση οικογένειας

en: Save Income
el: Αποθήκευση εισοδήματος

en: Save Member
el: Αποθήκευση μέλους

en: Save Notice
el: Αποθήκευση ειδοποίησης

en: Save Pastoral
el: Αποθηκεύστε την Ποιμαντική

en: Save Pledge
el: Αποθήκευση δέσμευσης

en: Save Reservation
el: Αποθήκευση κράτησης

en: Save Room
el: Αποθηκεύστε το δωμάτιο

en: Save Sermon
el: Αποθήκευση Προθήκης

en: Save Service
el: Αποθήκευση υπηρεσίας

en: Save Setting Successfully
el: Αποθηκεύστε επιτυχώς τη ρύθμιση

en: Save Transaction
el: Αποθήκευση συναλλαγής

en: Save Venue
el: Αποθήκευση χώρου

en: Search for equipment...
el: Αναζήτηση εξοπλισμού ...

en: Search for group...
el: Αναζήτηση για ομάδα ...

en: Search for ministry...
el: Αναζήτηση για υπουργείο ...

en: Search:
el: Ψάξιμο:

en: Seats
el: Καθίσματα

en: Select
el: Επιλέγω

en: Select Activity
el: Επιλέξτε Δραστηριότητα

en: Select Activity Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία δραστηριότητας

en: Select Activity Name
el: Επιλέξτε Όνομα δραστηριότητας

en: Select Applicant
el: Επιλέξτε Αιτών

en: Select CSV file
el: Επιλέξτε αρχείο CSV

en: Select Campaign
el: Επιλέξτε Καμπάνια

en: Select Country
el: Επιλέξτε χώρα

en: Select Currency
el: Επιλέξτε Νόμισμα

en: Select Date Format
el: Επιλέξτε Μορφή ημερομηνίας

en: Select Donations Type
el: Επιλέξτε Τύπος δωρεών

en: Select Equipment
el: Επιλέξτε Εξοπλισμός

en: Select Gift
el: Επιλέξτε δώρο

en: Select Gift Type
el: Επιλέξτε Τύπος δώρου

en: Select Group
el: Επιλέξτε Ομάδα

en: Select Group Name
el: Επιλέξτε Όνομα ομάδας

en: Select Group/Members
el: Επιλέξτε Ομάδα / Μέλη

en: Select Member
el: Επιλέξτε Μέλος

en: Select Ministry
el: Επιλέξτε Υπουργείο

en: Select Ministry Name
el: Επιλέξτε το όνομα του υπουργείου

en: Select Payment Method
el: Επιλέξτε τρόπο πληρωμής

en: Select Profile Picture
el: Επιλέξτε Προφίλ εικόνας

en: Select Report Type
el: Επιλέξτε Τύπος αναφοράς

en: Select Sermon Type
el: Επιλέξτε Τύπος ομιλίας

en: Select Service Type
el: Επιλέξτε Τύπος υπηρεσίας

en: Select Song Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία Τραγουδιού

en: Select Venue
el: Επιλέξτε Venue

en: Select list
el: Επιλέξτε λίστα

en: Sell Gift
el: Πουλήστε δώρο

en: Sell Gifts List
el: Πώληση Λίστα Δώρων

en: Sell Spiritual Gift Template
el: Πουλήστε πνευματικό πρότυπο δώρου

en: Selling Date
el: Ημερομηνία πώλησης

en: Send Capmaign
el: Αποστολή Capmaign

en: Send Message
el: Να στείλετε μήνυμα

en: Sent
el: Απεσταλμένα

en: Sent Item
el: Απεσταλμένο στοιχείο

en: Sermon Content
el: Περιεχόμενο ποίησης

en: Sermon Content Type
el: Τύπος περιεχομένου εκδήλωσης

en: Sermon Description
el: Περιγραφή του Αγώνα

en: Sermon List
el: Λίστα Εκθέσεων

en: Sermon Page Link
el: Σύνδεσμος Σελίδας Εκδήλωσης

en: Sermon Title
el: Τίτλος κήρυξης

en: Sermon Type
el: Είδος Τύπου

en: Service
el: Υπηρεσία

en: Service End Date
el: Ημερομηνία λήξης υπηρεσίας

en: Service End Time
el: Ώρα λήξης υπηρεσίας

en: Service List
el: Λίστα υπηρεσιών

en: Service Name
el: Όνομα Υπηρεσίας

en: Service Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας υπηρεσίας

en: Service Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης υπηρεσίας

en: Service Start Time
el: Ώρα έναρξης υπηρεσίας

en: Service Title
el: Τίτλος υπηρεσίας

en: Service Type
el: Τύπος υπηρεσίας

en: Service Type Name
el: Όνομα υπηρεσίας τύπου

en: Services
el: Υπηρεσίες

en: Setting
el: Σύνθεση

en: Show _MENU_ entries
el: Εμφάνιση εγγραφών _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
el: Εμφάνιση από 0 έως 0 από 0 καταχωρήσεις

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
el: Εμφάνιση _START_ σε _END_ από _TOTAL_ καταχωρήσεις

en: Singapore Dollar
el: Σιγκαπούρη Δολάριο

en: Skyp Id
el: Αναγνωριστικό Skyp

en: Son
el: Υιός

en: Song
el: Τραγούδι

en: Song Category
el: Κατηγορία τραγουδιού

en: Song Description
el: Περιγραφή τραγουδιού

en: Song List
el: Λίστα τραγουδιών

en: Song Name
el: ΟΝΟΜΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ

en: Song Page Link
el: Σύνδεση σελίδας τραγουδιού

en: Songs
el: ΜΟΥΣΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ

en: Spiritual Gift
el: Πνευματικό δώρο

en: Spiritual Gift List
el: Πνευματική λίστα δώρων

en: Spiritual Gifts List
el: Κατάλογος πνευματικών δώρων

en: Staff Member Email
el: Email μέλους του προσωπικού

en: Staff Member Name
el: Όνομα μέλους του προσωπικού

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Start Time
el: Ωρα έναρξης

en: Starting Year
el: Έτος Έναρξης

en: State
el: κατάσταση

en: Statistics
el: Στατιστική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Subject
el: Θέμα

en: Submit
el: υποβάλλουν

en: Sun
el: Ήλιος

en: Supplier Name
el: Όνομα προμηθευτή

en: Swedish Krona
el: Σουηδική κορόνα

en: Swiss Franc
el: Ελβετικό φράγκο

en: Sync Mail
el: Συγχρονισμός αλληλογραφίας

en: Synchronize Mail Successfully
el: Συγχρονισμός αλληλογραφίας με επιτυχία

en: Taiwan New Dollar
el: Ταϊβάν νέο δολάριο

en: Take/View  Attendance
el: Πάρτε / Προβολή Συμμετοχή

en: Thai Baht
el: Ταϊλανδικό μπατ

en: The Group Name
el: Το όνομα της ομάδας

en: The Member Name
el: Το όνομα μέλους

en: The Ministry Name
el: Το όνομα του υπουργείου

en: There are no groups to display here
el: Δεν υπάρχουν ομάδες που να εμφανίζονται εδώ

en: There is not enough data to generate report.
el: Δεν υπάρχουν αρκετά δεδομένα για την παραγωγή αναφοράς.

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
el: Φαίνεται να υπάρχει κάποιο πρόβλημα δοκιμάστε μετά από κάποια στιγμή ή επικοινωνήστε μαζί μας στο sales@dasinfomeida.com

en: This group have no members
el: Αυτή η ομάδα δεν έχει μέλη

en: Thu
el: Πέμ

en: Times
el: Φορές

en: To
el: Προς το

en: Total Amount
el: Συνολικό ποσό

en: Total Group Members
el: Συνολικά μέλη του Ομίλου

en: Total Ministry Members
el: Σύνολο μελών του υπουργείου

en: Transaction Date
el: Ημερομηνία Συναλλαγής

en: Transaction List
el: Λίστα συναλλαγών

en: Tue
el: Τρι

en: Turkish Lira
el: Τουρκική λιρέτα

en: U.S. Dollar
el: Αμερικάνικο δολλάριο

en: Unmarried
el: Αγαμος

en: Unpaid
el: Απλήρωτος

en: Update Profile
el: Ανανέωση προφίλ

en: Upload CSV File
el: Μεταφόρτωση αρχείου CSV

en: Upload Cover Image
el: Μεταφόρτωση εικόνας κάλυψης

en: Upload Gift
el: Μεταφορτώστε το δώρο

en: Upload Group Image
el: Μεταφόρτωση εικόνας ομάδας

en: Upload Member CSV
el: Upload CSV μέλους

en: Upload Ministry Image
el: Μεταφορτώστε την εικόνα του Υπουργείου

en: Upload Sermom
el: Μεταφορτώστε το Sermom

en: Upload Sermon
el: Μεταφορτώστε την παράδοση

en: Upload Song
el: Ανεβάστε τραγούδι

en: Upload image
el: Μεταφόρτωση εικόνας

en: Upload image.
el: Μεταφόρτωση εικόνας.

en: Usage Title
el: Τίτλος χρήσης

en: Use Paymaster Payment Gateways
el: Χρησιμοποιήστε τις Πύλες Πληρωμών Paymaster

en: User Can Change Profile Picture
el: Ο χρήστης μπορεί να αλλάξει εικόνα προφίλ

en: User Name
el: Ονομα χρήστη

en: User Role
el: Ρόλος χρήστη

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
el: Όνομα χρήστη ή διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου Όλα έτοιμα.

en: Venue
el: Τόπος συναντήσεως

en: Venue List
el: Λίστα θέσεων

en: Venue Title
el: Τίτλος τόπου

en: Video
el: βίντεο

en: View
el: Θέα

en: View Attendance
el: Προβολή Συμμετοχής

en: View Check-ins
el: Προβολή καταχωρήσεων

en: View Document
el: Προβολή εγγράφου

en: View Donation Link
el: Προβολή σύνδεσης δωρεάς

en: View Expense
el: Προβολή εξόδων

en: View Family Member
el: Προβολή μέλους μέλους οικογένειας

en: View Gift
el: Προβολή δώρου

en: View Gifts
el: Προβολή Δώρων

en: View Income
el: Προβολή εισοδήματος

en: View Invoice
el: Προβολή τιμολογίου

en: View Member
el: Προβολή μελών

en: View Message
el: Προβολή μηνύματος

en: View Pastoral
el: Προβολή ποιμενικού

en: View Sermon
el: Προβολή Αγίας Γραφής

en: View Song
el: Προβολή τραγουδιού

en: Volunteer
el: Εθελοντής

en: Weekly
el: Εβδομαδιαίος

en: Wife
el: Γυναίκα

en: Wish
el: Επιθυμία

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Yes
el: Ναί

en: You can use following variables in the email template:
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τις παρακάτω μεταβλητές στο πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου:

en: Your browser does not support the video tag.
el: Το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζει την ετικέτα βίντεο.

en: Your file is ready. You can download it from
el: Το αρχείο σας είναι έτοιμο. Μπορείτε να το κατεβάσετε από

en: Youth
el: Νεολαία

en: Zip Code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: category Name
el: όνομα κατηγορίας

en: check-in Page Link
el: σύνδεσμος σελίδας ελέγχου

en: check-out Page Link
el: σύνδεση σελίδας

en: daily
el: καθημερινά

en: header
el: επί κεφαλής

en: monthly
el: μηνιαίος

en: none
el: κανένας

en: please fill in the required fields
el: συμπληρώστε τα απαιτούμενα πεδία

en: select relation
el: επιλέξτε σχέση

en: title
el: τίτλος

en: video
el: βίντεο

en: weekly
el: εβδομαδιαίος

en: yearly
el: ετήσια
