church_mgt - en to hu translation catalogue (691 entries)

en:  Add New Group
hu:  Új csoport hozzáadása

en:  Delete
hu:  Töröl

en:  Edit
hu:  szerkesztése

en:  Member Name
hu:  Tag név

en:  Pastoral Date
hu:  Lelkipásztori dátum

en:  Pastoral Time
hu:  Lelkipásztori idő

en:  Pastoral Title
hu:  Lelkipásztori cím

en:  Venue Name
hu:  Helyszín neve

en: (filtered from _MAX_ total entries)
hu: (a (z) _MAX_ összes bejegyzésből szűrve)

en: 1 Time
hu: 1 Idő

en: 12/31/2019
hu: 2019/12/31

en: 2019-12-12
hu: 2019/12/12

en: : activate to sort column ascending
hu: : aktiválja az oszlop növekvő rendezését

en: : activate to sort column descending
hu: : aktiválja az oszlop csökkenő sorrendjének rendezését

en: Absent
hu: Hiányzó

en: Accept only image files.
hu: Csak képfájlokat fogadjon el.

en: Access Right Settings
hu: Jobb beállítások elérése

en: Access Rights
hu: Hozzáférési jogok

en: Account
hu: számla

en: Account Settings
hu: Fiók beállítások

en: Accountant
hu: Könyvelő

en: Accountant Email
hu: Könyvelő e-mail

en: Accountant List
hu: Könyvelői lista

en: Accountant Name
hu: Könyvelő neve

en: Action
hu: Akció

en: Active
hu: Aktív

en: Activities
hu: Tevékenységek

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Activity Category
hu: Tevékenységi kategória

en: Activity Category Name
hu: Tevékenység kategória neve

en: Activity End Date
hu: Tevékenység vége

en: Activity End Time
hu: Tevékenység vége

en: Activity List
hu: Tevékenységi lista

en: Activity Name
hu: Tevékenység neve

en: Activity Page Link
hu: Tevékenység oldal link

en: Activity Record End Time
hu: Tevékenységrekord vége

en: Activity Record Start Time
hu: Tevékenységrekord kezdési ideje

en: Activity Reoccurence
hu: Aktivitás ismétlődése

en: Activity Report
hu: Tevékenységi jelentés

en: Activity Report By Month
hu: Tevékenységi jelentés havonta

en: Activity Start Date
hu: Tevékenység kezdő dátuma

en: Activity Start Time
hu: Tevékenység kezdési ideje

en: Activity Title
hu: Tevékenység címe

en: Activity Venue
hu: Tevékenységi hely

en: Add Accountant
hu: Add könyvelő

en: Add Activity
hu: Tevékenység hozzáadása

en: Add Activity Category
hu: Tevékenységi kategória hozzáadása

en: Add Activity Template
hu: Tevékenységsablon hozzáadása

en: Add Document
hu: Dokumentum hozzáadása

en: Add Document Category
hu: Dokumentum kategória hozzáadása

en: Add Donation
hu: Adomány hozzáadása

en: Add Donation Template
hu: Adománysablon hozzáadása

en: Add Donation Type
hu: Adománytípus hozzáadása

en: Add Equipment
hu: Berendezés hozzáadása

en: Add Expense
hu: Költség hozzáadása

en: Add Expense Entry
hu: Költségbevitel hozzáadása

en: Add Family
hu: Család hozzáadása

en: Add Family Member
hu: Családtag hozzáadása

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Add Group Member
hu: Csoporttag hozzáadása

en: Add Income
hu: Bevétel hozzáadása

en: Add Income Entry
hu: Adja meg a bevételi bejegyzést

en: Add Income Template
hu: Adjon hozzá jövedelemsablont

en: Add Member
hu: Tag hozzáadása

en: Add Members
hu: Tagok hozzáadása

en: Add Ministry
hu: Adjon hozzá minisztériumot

en: Add Ministry Member
hu: Adjon hozzá minisztériumi tagot

en: Add Notice
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Add Notice Admin Template
hu: Értesítési adminisztrációs sablon hozzáadása

en: Add Notice Email Template
hu: Értesítési e-mail sablon hozzáadása

en: Add Notice Template
hu: Értesítési sablon hozzáadása

en: Add Or Remove
hu: Hozzáadás vagy eltávolítás

en: Add Other User in System Template
hu: Más felhasználó hozzáadása a rendszer sablonhoz

en: Add Other User in system Template
hu: Adjon hozzá másik felhasználót a rendszer sablonjában

en: Add Pastoral
hu: Pásztor hozzáadása

en: Add Pastoral Template
hu: Pásztori sablon hozzáadása

en: Add Pledges
hu: Hozzárendelések hozzáadása

en: Add Reservation
hu: Foglalás hozzáadása

en: Add Room
hu: Szoba hozzáadása

en: Add Service
hu: Szolgáltatás hozzáadása

en: Add Service Template
hu: Szolgáltatássablon hozzáadása

en: Add Service Type
hu: Szolgáltatás típusa hozzáadása

en: Add Song
hu: Song hozzáadása

en: Add Song Category
hu: Song kategória hozzáadása

en: Add Song Template
hu: Song Template hozzáadása

en: Add Spiritual Gift
hu: Add hozzá a spirituális ajándékot

en: Add Transaction
hu: Tranzakció hozzáadása

en: Add Transaction Template
hu: Tranzakciós sablon hozzáadása

en: Add Venue
hu: Hely hozzáadása

en: Add category
hu: Kategória hozzáadása

en: Address
hu: Cím

en: Adults
hu: felnőttek

en: All Accountants
hu: Minden könyvelő

en: All Day
hu: Egész nap

en: All Members
hu: Minden tag

en: Allow multiple reservation in the same period
hu: Többszörös foglalás engedélyezése ugyanabban az időszakban

en: Amount
hu: Összeg

en: Applicant
hu: Pályázó

en: Approve
hu: Jóváhagy

en: Are you sure you want to delete this record?
hu: Biztosan törölni szeretné ezt a bejegyzést?

en: Attendance
hu: Részvétel

en: Attendance Report
hu: Részvételi jelentés

en: Attendance successfully saved!
hu: A részvétel sikeresen mentésre került!

en: Attendence Date
hu: Részvételi dátum

en: Audio
hu: Hang

en: Australian Dollar
hu: Ausztrál dollár

en: Autometic Direct Debit
hu: Autometikus közvetlen terhelés

en: Available
hu: Elérhető

en: Bank Transfer
hu: Banki átutalás

en: Baptist Date
hu: Baptista dátum

en: Birth Date
hu: Születési dátum

en: Birthday List
hu: Születésnapi lista

en: Book
hu: Könyv

en: Brazilian Real
hu: Brazil real

en: Campaign
hu: Kampány

en: Campaign Tests Not Sent!
hu: Kampánytesztek nem elküldve!

en: Campaign Tests Sent!
hu: Elküldött kampánytesztek!

en: Campaign list
hu: Kampánylista

en: Canadian Dollar
hu: Kanadai dollár

en: Capacity
hu: Kapacitás

en: Cash
hu: Készpénz

en: Category Name
hu: kategória név

en: Check
hu: Jelölje be

en: Check In
hu: Becsekkolás

en: Check In Date
hu: Bejelentkezési dátum

en: Check Out Date
hu: Kijelentkezés dátuma

en: Check-In
hu: Becsekkolás

en: Check-In
hu: Becsekkolás

en: Check-In church venue Template
hu: Bejelentkezési templom helyszíne Sablon

en: Check-Out
hu: Be- és kijelentkezés

en: Check-Out From Church Venue Template
hu: Check-out az egyház helyéről Sablon

en: Check-in Date
hu: Bejelentkezési dátum

en: Check-out Date
hu: A kijelentkezés dátuma

en: Check-out successfully
hu: A kijelentkezés sikeres

en: Cheked-in Date
hu: Cheked-in dátum

en: Cheked-out Date
hu: Kimeneti dátum

en: Children
hu: Gyermekek

en: Church Address
hu: Egyház címe

en: Church Logo
hu: Templomlogó

en: Church Management
hu: Egyházi vezetés

en: Church Management Login Page
hu: Egyházi menedzsment bejelentkezési oldal

en: Church Management System
hu: Templomirányítási rendszer

en: Church Name
hu: Templom neve

en: City
hu: Város

en: Class
hu: Osztály

en: Close
hu: Bezárás

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Compose
hu: Összeállít

en: Confirm Password
hu: Jelszó megerősítése

en: Contact Information
hu: Elérhetőség

en: Country
hu: Ország

en: Create Expense Entry
hu: Költségbevitel létrehozása

en: Create Income Entry
hu: Nyereségbejegyzés létrehozása

en: Credit Card
hu: Hitelkártya

en: Current Password
hu: jelenlegi jelszó

en: Czech Koruna
hu: Cseh korona

en: Danish Krone
hu: Dán Krone

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Date
hu: Dátum

en: Date Format
hu: Dátum formátum

en: Date Of Birth
hu: Születési dátum

en: Date of birth
hu: Születési dátum

en: Daughter
hu: Lánya

en: Days
hu: Napok

en: December 12, 2019
hu: 2019. december 12.

en: Delete
hu: Töröl

en: Demographics
hu: Demográfiai

en: Department
hu: Osztály

en: Description
hu: Leírás

en: Details
hu: Részletek

en: Do not have any active bookings
hu: Nincs aktív foglalása

en: Documant Name
hu: Documant neve

en: Document
hu: Dokumentum

en: Document Category Name
hu: Dokumentum kategória neve

en: Document Created By
hu: Dokumentum létrehozása

en: Document List
hu: Dokumentumlista

en: Document Name
hu: Dokumentum neve

en: Donate
hu: Adományoz

en: Donation
hu: Adomány

en: Donation Amount
hu: Az adományozás összege

en: Donation Date
hu: Adományozás dátuma

en: Donation List
hu: Adománylista

en: Donation Name
hu: Adomány neve

en: Donation Type
hu: Adomány típusa

en: Donation Type Name
hu: Adománytípus neve

en: Download CSV File
hu: CSV fájl letöltése

en: Download Reports
hu: Jelentések letöltése

en: Draft
hu: vázlat

en: Edit
hu: szerkesztése

en: Edit Accountant
hu: Könyvelő szerkesztése

en: Edit Activity
hu: Tevékenység szerkesztése

en: Edit Document
hu: Dokumentum szerkesztése

en: Edit Donation
hu: Adomány szerkesztése

en: Edit Expense
hu: Költség szerkesztése

en: Edit Family Member
hu: Családtag szerkesztése

en: Edit Group
hu: Csoport szerkesztése

en: Edit Income
hu: Jövedelem szerkesztése

en: Edit Member
hu: Tag szerkesztése

en: Edit Ministry
hu: Minisztérium szerkesztése

en: Edit Notice
hu: Közlemény szerkesztése

en: Edit Pastoral
hu: Pastoral szerkesztése

en: Edit Pledges
hu: Az ígéretek szerkesztése

en: Edit Reservation
hu: Foglalás szerkesztése

en: Edit Room
hu: Szoba szerkesztése

en: Edit Sell Gift
hu: Eladási ajándék szerkesztése

en: Edit Sermon
hu: Szerkesztés szerkesztése

en: Edit Service
hu: Szolgáltatás szerkesztése

en: Edit Song
hu: Song szerkesztése

en: Edit Spiritual Gift
hu: Szellemi ajándék szerkesztése

en: Edit Transaction
hu: Tranzakció szerkesztése

en: Edit Venue
hu: Hely szerkesztése

en: Education
hu: Oktatás

en: Email Subject
hu: Email tárgy

en: Enable
hu: Engedélyezze

en: Enable Notifications
hu: Értesítések engedélyezése

en: Enable Sandbox
hu: Sandbox engedélyezése

en: End Date
hu: Befejezés dátuma

en: End Date should be greater than Start Date
hu: A végdátumnak nagyobbnak kell lennie, mint a kezdő dátum

en: End Date should be greater than Start Date.
hu: A végdátumnak nagyobbnak kell lennie, mint a kezdő dátum.

en: End Time
hu: Idő vége

en: End Time should be greater than Start Time
hu: A befejezési időnek nagyobbnak kell lennie, mint a kezdési idő

en: End Time should be greater than Start Time.
hu: A befejezési időnek nagyobbnak kell lennie, mint a kezdési idő.

en: Entry
hu: Belépés

en: Envato License key
hu: Envato licenckulcs

en: Equipment
hu: Felszerelés

en: Equipment Name
hu: felszerelés neve

en: Equipments
hu: Felszereltség

en: Expense Amount
hu: Költségösszeg

en: Expense Entry
hu: Költségbevitel

en: Expense Entry Label
hu: Költségbeviteli címke

en: Expense List
hu: Költségek listája

en: Families
hu: családok

en: Family Member
hu: Családtag

en: Family Member  Name
hu: Családtag neve

en: Family Member Email
hu: Családtag e-mail címe

en: Family Member List
hu: Családtagok listája

en: Family Members
hu: Családtagok

en: Father
hu: Apa

en: Female
hu: Női

en: File size limit 2 MB allow.
hu: A fájlméret korlátozása 2 MB lehet.

en: First
hu: Első

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Frequency
hu: Frekvencia

en: Fri
hu: P

en: Gender
hu: nem

en: General Setting
hu: Általános beállítás

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Gift
hu: Ajándék

en: Gift Assigned successfully
hu: Ajándék sikeresen hozzárendelve

en: Gift Got Date
hu: Ajándék napja

en: Gift Name
hu: Ajándék neve

en: Gift Price
hu: Ajándék ár

en: Gift Type
hu: Ajándék típusa

en: Give Donation
hu: Adj adományt

en: Give Gift
hu: Adj ajándékot

en: Give Gift To Member
hu: Adj ajándékot a tagnak

en: Give This Gift
hu: Adja meg ezt az ajándékot

en: Go
hu: Megy

en: Grand Total :
hu: Teljes összeg :

en: Group
hu: Csoport

en: Group Image
hu: Csoportkép

en: Group List
hu: Csoportlista

en: Group Member
hu: Csapattag

en: Group Members Added successfully
hu: Csoporttagok sikeresen hozzáadva

en: Group Name
hu: Csoport név

en: Groups
hu: csoportok

en: Guest Speaker
hu: Vendég előadó

en: Home
hu: itthon

en: Home Town Address
hu: Otthoni város címe

en: Hong Kong Dollar
hu: Hong Kong dollár

en: Hungarian Forint
hu: Magyar forint

en: Husband
hu: Férj

en: Image
hu: Kép

en: Inbox
hu: Bejövő

en: Income Amount
hu: Jövedelem összege

en: Income Entry
hu: Jövedelem bejegyzés

en: Income Entry Label
hu: Bevételi címke

en: Income List
hu: Jövedelmi lista

en: Income Title
hu: Jövedelem cím

en: Income label
hu: Jövedelem címke

en: Indian Rupee
hu: Indiai rúpia

en: Invoice Entries
hu: Számlázási bejegyzések

en: Israeli New Sheqel
hu: Izraeli új Sheqel

en: Issue By
hu: Issue by

en: Issue Date
hu: Kiadás dátuma

en: Japanese Yen
hu: Japán jen

en: Join Church Date
hu: Csatlakozzon az egyházi dátumhoz

en: Last
hu: Utolsó

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Licence Settings
hu: Licencbeállítások

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Log In
hu: Belépés

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Login Link
hu: Bejelentkezés

en: Login Page Link
hu: Bejelentkezési oldal link

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
hu: A bejelentkezés sikertelen: helytelen felhasználónevet vagy jelszót adott meg, próbálkozzon újra.

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Mail Template
hu: Mail sablon

en: MailChimp API key
hu: MailChimp API kulcs

en: MailChimp list
hu: MailChimp lista

en: Mailing list
hu: Levelezőlista

en: Malaysian Ringgit
hu: Malajziai Ringgit

en: Male
hu: Férfi

en: Marital Status
hu: Családi állapot

en: Married
hu: házas

en: Maximum Capacity
hu: Maximum kapacitás

en: Member
hu: Tag

en: Member Added In Group Template
hu: Tag hozzáadva a csoport sablonhoz

en: Member Added In Ministry Template
hu: Tagja a Minisztérium sablonjába került

en: Member Approved By Admin Template
hu: Az adminisztrátori sablon által jóváhagyott tag

en: Member Attendance Report
hu: Tagsági részvételről szóló jelentés

en: Member CSV Successfully Uploaded.
hu: Tag CSV sikeresen feltöltve.

en: Member Email
hu: Tag e-mail

en: Member Group
hu: Tagcsoport

en: Member Id
hu: Tag-azonosító

en: Member List
hu: Taglista

en: Member Name
hu: Tag név

en: Member Registration
hu: Tagok regisztrációja

en: Member Type
hu: Tagtípus

en: Member successfully Approved
hu: Tag sikeresen jóváhagyta

en: Members
hu: Belépés

en: Menu
hu: Menü

en: Message
hu: Üzenet

en: Message Comment
hu: Üzenet megjegyzés

en: Message Content
hu: Üzenet tartalma

en: Message For
hu: Üzenet

en: Message Received Template
hu: Üzenet érkezett sablon

en: Message Sent Successfully!
hu: Üzenet sikeresen elküldve!

en: Message To
hu: Üzenet

en: Message deleted successfully
hu: Az üzenet sikeresen törölve

en: Message sent successfully
hu: üzenet sikeresen elküldve

en: Message successfully Sent.
hu: Az üzenet sikeresen elküldve.

en: Method
hu: Eljárás

en: Mexican Peso
hu: Mexikói peso

en: Middle Name
hu: Középső név

en: Ministry
hu: Minisztérium

en: Ministry  Attendance
hu: Minisztérium jelenléte

en: Ministry Attendence
hu: Minisztérium Attendence

en: Ministry Image
hu: Minisztérium képe

en: Ministry List
hu: Minisztérium lista

en: Ministry Member
hu: Minisztérium tagja

en: Ministry Name
hu: Minisztérium neve

en: Mobile No
hu: Mobil nélkül

en: Mobile Number
hu: Mobil szám

en: Month
hu: Hónap

en: Monthly
hu: Havi

en: More Info
hu: Több információ

en: Mother
hu: Anya

en: Multiple Booking Possible
hu: Többszörös foglalás lehetséges

en: Multiple Reservation
hu: Többszörös foglalás

en: My Profile
hu: A profilom

en: Name
hu: Név

en: Name Of Church
hu: Az egyház neve

en: Name Of Church
hu: Az egyház neve

en: Name Of Sender
hu: A küldő neve

en: Name of Admin
hu: Az adminisztrátor neve

en: Name of Member
hu: A tag neve

en: Name of Memeber
hu: Memeber neve

en: Name of Receiver
hu: A vevő neve

en: Name of User
hu: Felhasználó neve

en: New Password
hu: új jelszó

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
hu: Új jelszó és jelszó megerősítése nem egyezik.

en: New Zealand Dollar
hu: Új-Zéland dollár

en: News Letter
hu: Hírlevél

en: Next
hu: Következő

en: No
hu: Nem

en: No Equipments
hu: Nincs felszerelés

en: No Family Member
hu: Nincs családtag

en: No Group
hu: Nincs csoport

en: No Groups
hu: Nincsenek csoportok

en: No Ministry
hu: Nincs minisztérium

en: No Of Family Members
hu: A családtagok száma

en: No Pastoral Data
hu: Nincs lelkipásztori adat

en: No Venue Data
hu: Nincs helyadatok

en: No any member yet.
hu: Még nincs tag.

en: No data available in table
hu: Nincs rendelkezésre álló adat a táblázatban

en: No matching records found
hu: Nem található megfelelő rekord

en: No of Attendance
hu: A résztvevők száma

en: No of Member
hu: A tagok száma

en: Norwegian Krone
hu: Norvég Krone

en: Notice
hu: Értesítés

en: Notice Approved
hu: Jóváhagyott értesítés

en: Notice By
hu: Közlemény

en: Notice Comment
hu: Megjegyzés Megjegyzés

en: Notice Content
hu: Közlemény tartalma

en: Notice End Date
hu: Értesítés Vége dátuma

en: Notice List
hu: Értesítési lista

en: Notice Page Link
hu: Közlemény oldal link

en: Notice Start Date
hu: Figyelmeztetés kezdő dátum

en: Notice Title
hu: Közlemény címe

en: Number of Participant
hu: A résztvevő száma

en: Occupation
hu: Foglalkozása

en: Occupied
hu: Megszállt

en: Official Phone Number
hu: Hivatalos telefonszám

en: Only CSV file are allow.
hu: Csak CSV-fájl engedélyezett.

en: Only PDF files are allowed!
hu: Csak PDF fájlok engedélyezettek!

en: Only audio formats files are allowed!
hu: Csak audio formátumú fájlok engedélyezettek!

en: Only image files are allowed!
hu: Csak képfájlok engedélyezettek!

en: Only image formats are allow.
hu: Csak képformátumok engedélyezettek.

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!
hu: Csak jpg jpeg png és gif fájlok engedélyezettek!

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
hu: Csak jpg jpeg png és gif fájlok engedélyezettek !.

en: Only video formats files are allowed!
hu: Csak videó formátumú fájlok engedélyezettek!

en: Other
hu: Más

en: Other Information
hu: Egyéb információk

en: Other Service Date
hu: Egyéb szolgáltatás dátuma

en: Other Service End Time
hu: Egyéb szolgáltatás vége

en: Other Service Start Time
hu: Egyéb szolgáltatás kezdési ideje

en: Other Service Title
hu: Egyéb szolgáltatás címe

en: Other Service Type
hu: Egyéb szerviztípus

en: Other Times
hu: Más idők

en: Other Title
hu: Egyéb cím

en: Page Link
hu: Oldal link

en: Paid
hu: Fizetett

en: Part Paid
hu: Részben fizetett

en: Participant
hu: Résztvevő

en: Participant Capacity
hu: A résztvevő kapacitása

en: Password
hu: Jelszó

en: Pastoral
hu: Pásztori

en: Pastoral Date
hu: Lelkipásztori dátum

en: Pastoral Description
hu: Lelkipásztori leírás

en: Pastoral Details
hu: Lelkipásztori részletek

en: Pastoral List
hu: Lelkipásztori lista

en: Pastoral Page Link
hu: Lelkipásztori oldal link

en: Pastoral Time
hu: Lelkipásztori idő

en: Pastoral Title
hu: Lelkipásztori cím

en: Patient Name
hu: Beteg neve

en: Pay Method
hu: Fizetési mód

en: Payment
hu: Fizetés

en: Payment Cancel
hu: Fizetés Mégse

en: Payment Link
hu: Fizetési hivatkozás

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
hu: A tranzakciószámla sablon ellenében kapott fizetés

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
hu: A Tranzakciós Számla Sablonhoz kapott Fizetés

en: Payment Report
hu: Fizetési jelentés

en: Payment Report By Month
hu: Fizetési jelentés havonta

en: Payment To
hu: Fizetés ... részére

en: Payment successfully
hu: Fizetés sikeresen

en: Paypal Email Id
hu: Paypal e-mail azonosító

en: Personal Information
hu: Személyes adat

en: Philippine Peso
hu: Fülöp-szigeteki peso

en: Phone
hu: Telefon

en: Photo
hu: Fénykép

en: Please Enter Confirm Password .
hu: Kérjük, adja meg a Jelszó megerősítését.

en: Please Enter New Password .
hu: Kérjük, adja meg az új jelszót.

en: Please Select Activity
hu: Kérjük, válassza ki a tevékenységet

en: Please Select Ministry
hu: Kérjük, válassza ki a Minisztériumot

en: Please enter Category Name.
hu: Kérjük, adja meg a kategória nevét.

en: Please fill out all the required fields
hu: Kérjük, töltse ki az összes szükséges mezőt

en: Please provide correct Envato purchase key.
hu: Kérjük, adja meg a megfelelő Envato vásárlási kulcsot.

en: Please select document file format
hu: Kérjük, válassza ki a dokumentumfájl formátumát

en: Pledge
hu: Fogadalom

en: Pledge List
hu: Támogatási lista

en: Pledges
hu: ígéretek

en: Pledges Amount
hu: Megadja az összeget

en: Pledges End Date
hu: Megjegyzi a Végső dátumot

en: Pledges List
hu: Az ígéretek listája

en: Pledges Page Link
hu: Engedélyezi az oldal linkjét

en: Pledges Start Date
hu: Megadja a kezdő dátumot

en: Pledges Total Amount
hu: Megköti a teljes összeget

en: Pledges frequecy
hu: Megjegyzi a frekvenciatartományt

en: Polish Zloty
hu: Lengyel zloty

en: Pound Sterling
hu: Sterling font

en: Present
hu: Ajándék

en: Previous
hu: Előző

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Processing...
hu: Feldolgozás...

en: Product
hu: Termék

en: Profile Cover Image
hu: Profil borító kép

en: Publish
hu: közzétesz

en: Record End Time
hu: Felvétel ideje

en: Record Start Time
hu: Felvétel kezdete

en: Record Updated Successfully
hu: A rekord sikeresen megtörtént

en: Record deleted successfully
hu: A rekord sikeresen törölve

en: Record inserted successfully
hu: A rekord sikeresen be lett állítva

en: Record updated successfully
hu: A rekord sikeresen frissült

en: Record updated successfully.
hu: A rekord sikeresen frissült.

en: Recurrence
hu: Ismétlődés

en: Registration
hu: Bejegyzés

en: Registration Email Template
hu: Regisztráció E-mail sablon

en: Registration Email Template
hu: Regisztráció E-mail sablon

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
hu: A regisztráció befejeződött.

en: Rehearsal
hu: Próba

en: Relation
hu: Kapcsolat

en: Religion Information
hu: Vallási információk

en: Remember Me
hu: Emlékezz rám

en: Repeat Date
hu: Ismétlés dátuma

en: Replay
hu: Visszajátszás

en: Report
hu: Jelentés

en: Request Before
hu: Kérés előtt

en: Request Before Days
hu: Kérés napok előtt

en: Reservation End Time
hu: Foglalás vége

en: Reservation List
hu: Foglalási lista

en: Reservation Start Time
hu: Foglalás kezdete

en: Reserve Date
hu: Foglalási dátum

en: Reserve End Date
hu: Vége dátuma

en: Reserve Start Date
hu: Tartalék kezdőnap

en: Reserved By
hu: Fenntartva

en: Reserved Date
hu: Fenntartott dátum

en: Reserved End Date
hu: Fenntartott vég dátum

en: Role Of User
hu: A felhasználó szerepe

en: Room History
hu: Szoba története

en: Room List
hu: Szobalista

en: Room Title
hu: Szoba címe

en: Sat
hu: Ült

en: Save
hu: Mentés

en: Save Activity
hu: Tevékenység mentése

en: Save Attendance
hu: Mentés

en: Save Expense
hu: Költség mentése

en: Save Family
hu: Mentse a családot

en: Save Income
hu: Jövedelem mentése

en: Save Member
hu: Mentés a tag

en: Save Notice
hu: Értesítés mentése

en: Save Pastoral
hu: Mentse a lelkipásztort

en: Save Pledge
hu: Mentés-megmentés

en: Save Reservation
hu: Foglalás mentése

en: Save Room
hu: Hagyj helyet

en: Save Sermon
hu: Mentsd meg a prédikációt

en: Save Service
hu: Mentés szolgáltatás

en: Save Setting Successfully
hu: Beállítás mentése sikeresen

en: Save Transaction
hu: Tranzakció mentése

en: Save Venue
hu: Hely mentése

en: Search for equipment...
hu: Eszközök keresése ...

en: Search for group...
hu: Csoport keresése ...

en: Search for ministry...
hu: Minisztérium keresése ...

en: Search:
hu: Keresés:

en: Seats
hu: ülések

en: Select
hu: választ

en: Select Activity
hu: Válassza a Tevékenység lehetőséget

en: Select Activity Category
hu: Válassza a Tevékenység kategóriát

en: Select Activity Name
hu: Válassza a Tevékenység neve lehetőséget

en: Select Applicant
hu: Válassza az Alkalmazó lehetőséget

en: Select CSV file
hu: Válassza ki a CSV fájlt

en: Select Campaign
hu: Válassza a Kampány lehetőséget

en: Select Country
hu: Válassz országot

en: Select Currency
hu: Válassza a Pénznem lehetőséget

en: Select Date Format
hu: Válassza a Dátumformátum lehetőséget

en: Select Donations Type
hu: Válassza az Adományok típusa lehetőséget

en: Select Equipment
hu: Válassza a Berendezés lehetőséget

en: Select Gift
hu: Válassza ki az ajándékot

en: Select Gift Type
hu: Válassza az Ajándék típusa lehetőséget

en: Select Group
hu: Válassza a Csoport lehetőséget

en: Select Group Name
hu: Válassza a Csoport neve lehetőséget

en: Select Group/Members
hu: Válassza a Csoport / Tagok lehetőséget

en: Select Member
hu: Válassza ki a tagot

en: Select Ministry
hu: Válassza ki a Minisztériumot

en: Select Ministry Name
hu: Válassza ki a Minisztérium nevét

en: Select Payment Method
hu: Válassza a Fizetési mód lehetőséget

en: Select Profile Picture
hu: Válassza a Profilkép lehetőséget

en: Select Report Type
hu: Válassza a Jelentés típusa lehetőséget

en: Select Sermon Type
hu: Válassza a Sermon Type lehetőséget

en: Select Service Type
hu: Válassza a Szolgáltatás típusa lehetőséget

en: Select Song Category
hu: Válassza ki a dalosztályt

en: Select Venue
hu: Válassza a Helyszín lehetőséget

en: Select list
hu: Válassza ki a listát

en: Sell Gift
hu: Ajándék eladó

en: Sell Gifts List
hu: Ajándékok listája

en: Sell Spiritual Gift Template
hu: Eladni szellemi ajándék sablont

en: Selling Date
hu: Értékesítési dátum

en: Send Capmaign
hu: Küldés Capmaign

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: Sent
hu: Küldött

en: Sent Item
hu: Elküldött elem

en: Sermon Content
hu: A prédikáció tartalma

en: Sermon Description
hu: Sermon Leírás

en: Sermon Title
hu: Prédikáció címe

en: Sermon Type
hu: Prédikáció típusa

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Service End Date
hu: Szolgáltatás vége

en: Service End Time
hu: Szolgáltatás vége

en: Service List
hu: Szolgáltatási lista

en: Service Name
hu: szolgáltatás neve

en: Service Page Link
hu: Szolgáltatási oldal hivatkozás

en: Service Start Date
hu: Szolgáltatás kezdete

en: Service Start Time
hu: Szolgáltatás kezdési ideje

en: Service Title
hu: Szolgáltatás címe

en: Service Type
hu: A szolgáltatás típusa

en: Service Type Name
hu: Szolgáltatás típusa neve

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Setting
hu: Beállítás

en: Show _MENU_ entries
hu: _MENU_ bejegyzések megjelenítése

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hu: 0-tól 0-ig 0 bejegyzés

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
hu: _START_ - _END_ a _TOTAL_ bejegyzésekből

en: Singapore Dollar
hu: Szingapúri dollár

en: Skyp Id
hu: Skyp azonosító

en: Son
hu: Fiú

en: Song
hu: Dal

en: Song Category
hu: Dal kategória

en: Song Description
hu: Dal leírása

en: Song List
hu: Dalok listája

en: Song Name
hu: Dalnév

en: Songs
hu: Dalok

en: Spiritual Gift
hu: Lelki ajándék

en: Spiritual Gift List
hu: Lelki ajándéklista

en: Spiritual Gifts List
hu: Spirituális ajándékok listája

en: Staff Member Email
hu: Személyzet tagjának e-mailje

en: Staff Member Name
hu: Személyzeti tag neve

en: Start Date
hu: Kezdő dátum

en: Start Time
hu: Kezdési idő

en: Starting Year
hu: Kezdő év

en: State
hu: Állapot

en: Statistics
hu: Statisztika

en: Status
hu: Állapot

en: Subject
hu: Tantárgy

en: Submit
hu: beküldése

en: Sun
hu: Nap

en: Supplier Name
hu: Szállító neve

en: Swedish Krona
hu: Svéd Krona

en: Swiss Franc
hu: Svájci frank

en: Sync Mail
hu: Levelezés szinkronizálása

en: Synchronize Mail Successfully
hu: A levelezés sikeres szinkronizálása

en: Taiwan New Dollar
hu: Tajvan új dollár

en: Take/View  Attendance
hu: Take / View látogatás

en: The Group Name
hu: A csoport neve

en: The Member Name
hu: A tag neve

en: The Ministry Name
hu: A minisztérium neve

en: There are no groups to display here
hu: Nincsenek itt megjeleníthető csoportok

en: There is not enough data to generate report.
hu: Nincs elég adat a jelentés létrehozásához.

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
hu: Úgy tűnik, valami probléma merül fel, próbálkozzon valamikor, vagy lépjen kapcsolatba velünk a sales@dasinfomeida.com oldalon

en: This group have no members
hu: Ez a csoport nem rendelkezik tagokkal

en: Thu
hu: Cs

en: To
hu: Nak nek

en: Total Amount
hu: Teljes összeg

en: Total Group Members
hu: Csoportcsoport tagjai összesen

en: Total Ministry Members
hu: Minisztérium tagjai összesen

en: Transaction Date
hu: a tranzakció időpontja

en: Transaction List
hu: Tranzakciós lista

en: Tue
hu: K

en: Turkish Lira
hu: Török líra

en: U.S. Dollar
hu: Amerikai dollár

en: Unmarried
hu: Nőtlen

en: Unpaid
hu: Kifizetetlen

en: Update Profile
hu: Profil frissítése

en: Upload CSV File
hu: CSV-fájl feltöltése

en: Upload Cover Image
hu: Fedőkép feltöltése

en: Upload Gift
hu: Ajándék feltöltése

en: Upload Group Image
hu: Csoportkép feltöltése

en: Upload Member CSV
hu: Tag CSV feltöltése

en: Upload Ministry Image
hu: Töltse fel a minisztérium képét

en: Upload Sermom
hu: Sermom feltöltése

en: Upload Sermon
hu: Sermon feltöltése

en: Upload Song
hu: A dal feltöltése

en: Upload image
hu: Kép feltöltése

en: Upload image.
hu: Kép feltöltése.

en: Usage Title
hu: Használati cím

en: Use Paymaster Payment Gateways
hu: Használja a Paymaster fizetési átjárókat

en: User Can Change Profile Picture
hu: A felhasználó módosíthatja a profilképet

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: User Role
hu: Felhasználói szerepkör

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
hu: Felhasználónév vagy e-mailben készen áll.

en: Venue
hu: Helyszín

en: Venue List
hu: Helyszín lista

en: Venue Title
hu: Helyszín címe

en: Video
hu: Videó

en: View
hu: Kilátás

en: View Attendance
hu: Látogatás megtekintése

en: View Check-ins
hu: Check-inek megtekintése

en: View Document
hu: Dokumentum megtekintése

en: View Donation Link
hu: Adomány link megtekintése

en: View Expense
hu: Költség megtekintése

en: View Family Member
hu: Családtag megtekintése

en: View Gift
hu: Ajándék megtekintése

en: View Gifts
hu: Ajándékok megtekintése

en: View Income
hu: Jövedelem megtekintése

en: View Invoice
hu: Számla megtekintése

en: View Member
hu: Tag megtekintése

en: View Message
hu: Üzenet megtekintése

en: View Pastoral
hu: Pásztor megtekintése

en: View Sermon
hu: Nézd meg a prédikációt

en: View Song
hu: Song megtekintése

en: Volunteer
hu: Önkéntes

en: Weekly
hu: Heti

en: Wife
hu: Feleség

en: Wish
hu: Szeretnék

en: Yearly
hu: Évi

en: Yes
hu: Igen

en: You can use following variables in the email template:
hu: A következő változókat használhatja az e-mail sablonban:

en: Your browser does not support the video tag.
hu: A böngésző nem támogatja a videó címkét.

en: Your file is ready. You can download it from
hu: A fájl kész. Letöltheti azt

en: Youth
hu: Ifjúság

en: Zip Code
hu: Irányítószám

en: category Name
hu: kategória név

en: daily
hu: napi

en: header
hu: fejléc

en: monthly
hu: havi

en: none
hu: egyik sem

en: please fill in the required fields
hu: kérjük, töltse ki a szükséges mezőket

en: select relation
hu: válassza a kapcsolatot

en: title
hu: cím

en: video
hu: videó-

en: weekly
hu: heti

en: yearly
hu: évi
