church_mgt - en to lt translation catalogue (710 entries)

en:  Add New Group
lt:  Pridėti naują grupę

en:  Delete
lt:  Ištrinti

en:  Edit
lt:  Redaguoti

en:  Member Name
lt:  Nario vardas

en:  Pastoral Date
lt:  Pastoracinė data

en:  Pastoral Time
lt:  Pastoracinis laikas

en:  Pastoral Title
lt:  Pastoracinė antraštė

en:  Venue Name
lt:  Vietos pavadinimas

en: (filtered from _MAX_ total entries)
lt: (filtruojamas iš visų įrašų _MAX_)

en: 1 Time
lt: 1 Laikas

en: 12/31/2019
lt: 19/31/2019

en: : activate to sort column ascending
lt: : suaktyvinkite, jei norite rūšiuoti stulpelį didėjimo tvarka

en: : activate to sort column descending
lt: : suaktyvinkite, jei norite rūšiuoti stulpą mažėjančia tvarka

en: Absent
lt: Nėra

en: Accept only image files.
lt: Priimti tik vaizdo failus.

en: Access Right Settings
lt: Prieigos teisės nustatymai

en: Access Rights
lt: Prieigos teisės

en: Account
lt: Paskyra

en: Account Settings
lt: Paskyros nustatymai

en: Accountant
lt: Buhalteris

en: Accountant Email
lt: Buhalterio el

en: Accountant List
lt: Buhalterių sąrašas

en: Accountant Name
lt: Buhalterio vardas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Activities
lt: Veikla

en: Activity
lt: Veikla

en: Activity Category
lt: Veiklos kategorija

en: Activity Category Name
lt: Veiklos kategorijos pavadinimas

en: Activity End Date
lt: Veiklos pabaigos data

en: Activity End Time
lt: Veiklos pabaigos laikas

en: Activity List
lt: Veiklos sąrašas

en: Activity Name
lt: Veiklos pavadinimas

en: Activity Page Link
lt: Veiklos puslapio nuoroda

en: Activity Record End Time
lt: Veiklos įrašo pabaigos laikas

en: Activity Record Start Time
lt: Veiklos įrašo pradžios laikas

en: Activity Reoccurence
lt: Veiklos pakartojimas

en: Activity Report
lt: Veiklos ataskaita

en: Activity Report By Month
lt: Veiklos ataskaita pagal mėnesį

en: Activity Start Date
lt: Veiklos pradžios data

en: Activity Start Time
lt: Veiklos pradžios laikas

en: Activity Title
lt: Veiklos pavadinimas

en: Activity Venue
lt: Veiklos vieta

en: Add Accountant
lt: Pridėti buhalterį

en: Add Activity
lt: Pridėti veiklą

en: Add Activity Category
lt: Pridėti veiklos kategoriją

en: Add Activity Template
lt: Pridėti veiklos šabloną

en: Add Document
lt: Pridėti dokumentą

en: Add Document Category
lt: Pridėti dokumento kategoriją

en: Add Donation
lt: Pridėti donorystę

en: Add Donation Template
lt: Pridėti donorystės šabloną

en: Add Donation Type
lt: Pridėti donorystės tipą

en: Add Equipment
lt: Pridėti įrangą

en: Add Expense
lt: Pridėti išlaidų

en: Add Expense Entry
lt: Pridėti išlaidų įrašą

en: Add Family
lt: Pridėti šeimą

en: Add Family Member
lt: Pridėti šeimos narį

en: Add Group
lt: Pridėti grupę

en: Add Group Member
lt: Pridėti grupės narį

en: Add Income
lt: Pridėti pajamas

en: Add Income Entry
lt: Pridėti pajamų įrašą

en: Add Income Template
lt: Pridėti pajamų šabloną

en: Add Member
lt: Pridėti narį

en: Add Members
lt: Pridėti narius

en: Add Ministry
lt: Pridėti ministeriją

en: Add Ministry Member
lt: Pridėti ministerijos narį

en: Add Notice
lt: Pridėti pranešimą

en: Add Notice Admin Template
lt: Pridėti skelbimo administratoriaus šabloną

en: Add Notice Email Template
lt: Pridėti pranešimo el. Pašto šabloną

en: Add Notice Template
lt: Pridėti pranešimo šabloną

en: Add Or Remove
lt: Pridėti arba šalinti

en: Add Other User in System Template
lt: Įtraukite kitą naudotoją į sistemos šabloną

en: Add Other User in system Template
lt: Įtraukite kitą naudotoją į sistemos šabloną

en: Add Pastoral
lt: Pridėti pastoralę

en: Add Pastoral Template
lt: Pridėti pastoracinę šabloną

en: Add Pledges
lt: Pridėti įkeitimus

en: Add Pledges Template
lt: Pridėti įkeitimo šabloną

en: Add Reservation
lt: Pridėti rezervaciją

en: Add Room
lt: Pridėti kambarį

en: Add Sermon
lt: Pridėti pamokslą

en: Add Sermon Template
lt: Pridėti pamokslų šabloną

en: Add Service
lt: Pridėti paslaugą

en: Add Service Template
lt: Pridėti paslaugos šabloną

en: Add Service Type
lt: Pridėti paslaugos tipą

en: Add Song
lt: Pridėti dainą

en: Add Song Category
lt: Pridėti dainų kategoriją

en: Add Song Template
lt: Pridėti dainų šabloną

en: Add Spiritual Gift
lt: Pridėti dvasinę dovaną

en: Add Transaction
lt: Pridėti operaciją

en: Add Transaction Template
lt: Pridėti operacijų šabloną

en: Add Venue
lt: Pridėti vietą

en: Add category
lt: Pridėti kategoriją

en: Add_Activity_Template
lt: Pridėti_Activity_Template

en: Address
lt: Adresas

en: Adults
lt: Suaugusieji

en: All Accountants
lt: Visi apskaitininkai

en: All Day
lt: Visą dieną

en: All Members
lt: Visi nariai

en: Allow multiple reservation in the same period
lt: Leisti kelis kartus per tą patį laikotarpį

en: Amount
lt: Suma

en: Applicant
lt: Pareiškėjas

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Are you sure you want to delete this record?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį įrašą?

en: Attendance
lt: Dalyvavimas

en: Attendance Report
lt: Dalyvavimo ataskaita

en: Attendance successfully saved!
lt: Dalyvavimas sėkmingai išsaugotas!

en: Attendence
lt: Dalyvavimas

en: Attendence Date
lt: Dalyvavimo data

en: Audio
lt: Garsas

en: Australian Dollar
lt: Australijos doleris

en: Autometic Direct Debit
lt: Automatinis tiesioginis debetas

en: Available
lt: Galima

en: Bank Transfer
lt: Banko pervedimas

en: Baptist Date
lt: Krikštytojo data

en: Bill To
lt: Bill

en: Birth Date
lt: Gimimo data

en: Birthday List
lt: Gimtadienio sąrašas

en: Book
lt: Knyga

en: Brazilian Real
lt: Brazilijos realus

en: Campaign
lt: Kampanija

en: Campaign Tests Not Sent!
lt: Kampanijos testai nėra išsiųsti!

en: Campaign Tests Sent!
lt: Išsiųsti kampanijos bandymai!

en: Campaign list
lt: Kampanijos sąrašas

en: Canadian Dollar
lt: Kanados doleris

en: Capacity
lt: Talpa

en: Cash
lt: Pinigai

en: Category Name
lt: Kategorijos pavadinimas

en: Check
lt: Patikrinti

en: Check In
lt: Įsiregistruoti

en: Check In Date
lt: Registracijos data

en: Check Out Date
lt: Išsiregistravimo data

en: Check-In
lt: Įsiregistruoti

en: Check-In
lt: Įsiregistruoti

en: Check-In church venue Template
lt: Registracijos bažnyčios vieta Šablonas

en: Check-Out
lt: Išsiregistravimas

en: Check-Out From Church Venue Template
lt: Išvykimas iš bažnyčios vietos

en: Check-in Date
lt: Registracijos data

en: Check-out Date
lt: Išregistravimo data

en: Check-out successfully
lt: Išvykimas sėkmingai

en: Cheked-in Date
lt: Įjungta data

en: Cheked-out Date
lt: Išjungimo data

en: Children
lt: Vaikai

en: Church Address
lt: Bažnyčios adresas

en: Church Logo
lt: Bažnyčios logotipas

en: Church Management
lt: Bažnyčios valdymas

en: Church Management Login Page
lt: Bažnyčios valdymo prisijungimo puslapis

en: Church Management System
lt: Bažnyčios valdymo sistema

en: Church Name
lt: Bažnyčios pavadinimas

en: City
lt: Miestas

en: Class
lt: Klasė

en: Close
lt: Uždaryti

en: Comment
lt: Komentuoti

en: Compose
lt: Sudarykite

en: Confirm Password
lt: Patvirtinti slaptažodį

en: Contact Information
lt: Kontaktinė informacija

en: Country
lt: Šalis

en: Create Expense Entry
lt: Sukurti išlaidų įrašą

en: Create Income Entry
lt: Sukurti pajamų įrašą

en: Credit Card
lt: Kreditinė kortelė

en: Current Password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Czech Koruna
lt: Čekijos krona

en: Danish Krone
lt: Danijos krona

en: Dashboard
lt: Prietaisų skydelis

en: Date
lt: Data

en: Date Format
lt: Datos formatas

en: Date Of Birth
lt: Gimimo data

en: Date of birth
lt: Gimimo data

en: Daughter
lt: Dukra

en: Days
lt: Dienos

en: December 12, 2019
lt: 2019 m. Gruodžio 12 d

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Demographics
lt: Demografija

en: Department
lt: Departamentas

en: Description
lt: apibūdinimas

en: Details
lt: Išsami informacija

en: Do not have any active bookings
lt: Nėra jokių aktyvių užsakymų

en: Documant Name
lt: Doktoranto vardas

en: Document
lt: Dokumentas

en: Document Category Name
lt: Dokumento kategorijos pavadinimas

en: Document Created By
lt: Dokumentas sukurtas

en: Document List
lt: Dokumentų sąrašas

en: Document Name
lt: Dokumento pavadinimas

en: Domain
lt: Domenas

en: Donate
lt: Paremkite

en: Donation
lt: Parama

en: Donation Amount
lt: Paramos suma

en: Donation Date
lt: Paramos data

en: Donation List
lt: Dovanų sąrašas

en: Donation Name
lt: Paramos pavadinimas

en: Donation Type
lt: Paramos tipas

en: Donation Type Name
lt: Paramos tipas

en: Download CSV File
lt: Atsisiųskite CSV failą

en: Download Reports
lt: Atsisiųsti ataskaitas

en: Draft
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Accountant
lt: Redaguoti apskaitininką

en: Edit Activity
lt: Redaguoti veiklą

en: Edit Document
lt: Redaguoti dokumentą

en: Edit Donation
lt: Redaguoti dovaną

en: Edit Expense
lt: Redaguoti išlaidas

en: Edit Family Member
lt: Redaguoti šeimos narį

en: Edit Group
lt: Redaguoti grupę

en: Edit Income
lt: Redaguoti pajamas

en: Edit Member
lt: Redaguoti narį

en: Edit Ministry
lt: Redaguokite ministeriją

en: Edit Notice
lt: Redaguoti pranešimą

en: Edit Pastoral
lt: Redaguoti pastoralę

en: Edit Pledges
lt: Redaguoti įkeitimus

en: Edit Reservation
lt: Redaguoti rezervaciją

en: Edit Room
lt: Redaguoti kambarį

en: Edit Sell Gift
lt: Redaguoti parduoti dovaną

en: Edit Sermon
lt: Redaguoti pamokslą

en: Edit Service
lt: Redaguoti paslaugą

en: Edit Song
lt: Redaguoti dainą

en: Edit Spiritual Gift
lt: Redaguokite dvasinę dovaną

en: Edit Transaction
lt: Redaguoti operaciją

en: Edit Venue
lt: Redaguoti vietą

en: Education
lt: Švietimas

en: Email
lt: El. Paštas

en: Email Subject
lt: Elektroninio laiško tema

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Enable Notifications
lt: Įgalinti pranešimus

en: Enable Sandbox
lt: Įgalinti smėlio dėžę

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: End Date should be greater than Start Date
lt: Pabaigos data turėtų būti didesnė už pradžios datą

en: End Date should be greater than Start Date.
lt: Pabaigos data turėtų būti didesnė nei pradžios data.

en: End Time
lt: Pabaigos laikas

en: End Time should be greater than Start Time
lt: Pabaigos laikas turėtų būti didesnis nei pradžios laikas

en: End Time should be greater than Start Time.
lt: Pabaigos laikas turėtų būti didesnis nei pradžios laikas.

en: Entry
lt: Įėjimas

en: Envato License key
lt: Envato licencijos raktas

en: Equipment
lt: Įranga

en: Equipment Name
lt: Įrangos pavadinimas

en: Equipments
lt: Įranga

en: Expense Amount
lt: Išlaidų suma

en: Expense Entry
lt: Išlaidų įvedimas

en: Expense Entry Label
lt: Išlaidų įvedimo etiketė

en: Expense List
lt: Sąnaudų sąrašas

en: Families
lt: Šeimos

en: Family Member
lt: Šeimos narys

en: Family Member  Name
lt: Šeimos nario vardas

en: Family Member Email
lt: Šeimos nario el. Paštas

en: Family Member List
lt: Šeimos narių sąrašas

en: Family Members
lt: Šeimos nariai

en: Father
lt: Tėvas

en: Fax
lt: Faksas

en: Female
lt: Moteris

en: File size limit 2 MB allow.
lt: Leidžiamas 2 MB failo dydžio apribojimas.

en: First
lt: Pirmas

en: First Name
lt: Pirmas vardas

en: Frequency
lt: Dažnis

en: Fri
lt: R

en: Gender
lt: Lytis

en: General Setting
lt: Bendras nustatymas

en: General Settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Gift
lt: Dovana

en: Gift Assigned successfully
lt: Dovanų priskyrimas sėkmingai

en: Gift Got Date
lt: Dovanų gavimo data

en: Gift Name
lt: Dovanų pavadinimas

en: Gift Price
lt: Dovanų kaina

en: Gift Type
lt: Dovanų tipas

en: Give Donation
lt: Suteikite dovaną

en: Give Gift
lt: Duok dovaną

en: Give Gift To Member
lt: Duok dovaną nariui

en: Give This Gift
lt: Duok šią dovaną

en: Go
lt: Eik

en: Grand Total :
lt: Iš viso :

en: Group
lt: Grupė

en: Group Image
lt: Grupės vaizdas

en: Group List
lt: Grupių sąrašas

en: Group Member
lt: Grupės narys

en: Group Members Added successfully
lt: Grupės nariai sėkmingai įtraukti

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Guest Speaker
lt: Svečių garsiakalbis

en: Home
lt: Namai

en: Home Town Address
lt: Pagrindinis miesto adresas

en: Hong Kong Dollar
lt: Honkongo doleris

en: Hungarian Forint
lt: Vengrijos forintas

en: Husband
lt: Vyras

en: Id
lt: ID

en: Image
lt: Vaizdas

en: Inbox
lt: Pašto dėžutę

en: Income Amount
lt: Pajamų suma

en: Income Entry
lt: Pajamų įrašai

en: Income Entry Label
lt: Pajamų įrašo ženklas

en: Income List
lt: Pajamų sąrašas

en: Income Title
lt: Pajamų pavadinimas

en: Income label
lt: Pajamų etiketė

en: Indian Rupee
lt: Indijos rupija

en: Invoice Entries
lt: Sąskaitų faktūros įrašai

en: Israeli New Sheqel
lt: Izraelio naujasis škelis

en: Issue By
lt: Problema pagal

en: Issue Date
lt: Išdavimo data

en: Japanese Yen
lt: Japonijos jena

en: Join Church Date
lt: Prisijunkite prie Bažnyčios datos

en: Last
lt: Paskutinis

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Licence Settings
lt: Licencijos nustatymai

en: Loading...
lt: Įkeliama ...

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Login Link
lt: Prisijungimo nuoroda

en: Login Page Link
lt: Prisijungimo puslapio nuoroda

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
lt: Prisijungimas nepavyko: įvedėte neteisingą naudotojo vardą arba slaptažodį, bandykite dar kartą.

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Mail Template
lt: Pašto šablonas

en: MailChimp API key
lt: „MailChimp API“ raktas

en: MailChimp list
lt: MailChimp sąrašas

en: Mailing list
lt: Pašto adresų sąrašas

en: Malaysian Ringgit
lt: Malaizijos žiedas

en: Male
lt: Patinas

en: Marital Status
lt: Šeiminė padėtis

en: Married
lt: Vedęs

en: Maximum Capacity
lt: Maksimalus pajėgumas

en: Member
lt: Narys

en: Member Added In Group Template
lt: Narys pridėtas grupės šablone

en: Member Added In Ministry Template
lt: Narys pridėjo į ministerijos šabloną

en: Member Approved By Admin Template
lt: Narys patvirtino administratoriaus šabloną

en: Member Attendance Report
lt: Narių dalyvavimo ataskaita

en: Member CSV Successfully Uploaded.
lt: Narys CSV sėkmingai įkeltas.

en: Member Email
lt: Nario el

en: Member Group
lt: Narių grupė

en: Member Id
lt: Vartotojo ID

en: Member List
lt: Narių sąrašas

en: Member Name
lt: Nario vardas

en: Member Registration
lt: Narių registracija

en: Member Type
lt: Nario tipas

en: Member successfully Approved
lt: Narys sėkmingai patvirtintas

en: Members
lt: Nariai

en: Menu
lt: Meniu

en: Message
lt: Pranešimas

en: Message Comment
lt: Pranešimo komentaras

en: Message Content
lt: Pranešimo turinys

en: Message For
lt: Pranešimas

en: Message Received Template
lt: Pranešimo gavimo šablonas

en: Message Sent Successfully!
lt: Pranešimas išsiųstas sėkmingai!

en: Message To
lt: Pranešimas į

en: Message deleted successfully
lt: Pranešimas sėkmingai ištrintas

en: Message sent successfully
lt: Pranešimas išsiųstas sėkmingai

en: Message successfully Sent.
lt: Pranešimas sėkmingai išsiųstas.

en: Method
lt: Metodas

en: Mexican Peso
lt: Meksikos pesas

en: Middle Name
lt: Antras vardas

en: Ministry
lt: Ministerija

en: Ministry  Attendance
lt: Ministerijos lankomumas

en: Ministry Attendence
lt: Ministerijos lankomumas

en: Ministry Image
lt: Ministerijos vaizdas

en: Ministry List
lt: Ministerijos sąrašas

en: Ministry Member
lt: Ministerijos narys

en: Ministry Name
lt: Ministerijos pavadinimas

en: Mobile No
lt: Mobilusis Nr

en: Mobile Number
lt: Mobilaus telefono numeris

en: Mon
lt: Pirm

en: Month
lt: Mėnuo

en: Monthly
lt: Mėnesio

en: More Info
lt: Daugiau informacijos

en: Mother
lt: Motina

en: Multiple Booking Possible
lt: Galimas kelias užsakymas

en: Multiple Reservation
lt: Kelių rezervavimas

en: My Profile
lt: Mano profilis

en: Name
lt: vardas

en: Name Of Church
lt: Bažnyčios pavadinimas

en: Name Of Church
lt: Bažnyčios pavadinimas

en: Name Of Sender
lt: Siuntėjo pavadinimas

en: Name of Admin
lt: Administratoriaus vardas

en: Name of Member
lt: Nario vardas

en: Name of Memeber
lt: „Memeber“ vardas

en: Name of Receiver
lt: Gavėjo pavadinimas

en: Name of User
lt: Vartotojo vardas

en: New Password
lt: Naujas Slaptažodis

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
lt: Naujas slaptažodis ir patvirtinimo slaptažodis neatitiko.

en: New Zealand Dollar
lt: Naujosios Zelandijos doleris

en: News Letter
lt: Naujienų laiškas

en: Next
lt: Kitas

en: No
lt: Ne

en: No Equipments
lt: Nėra įrangos

en: No Family Member
lt: Nėra šeimos nario

en: No Group
lt: Nėra grupės

en: No Groups
lt: Nėra grupių

en: No Ministry
lt: Nėra ministerijos

en: No Of Family Members
lt: Šeimos narių skaičius

en: No Pastoral Data
lt: Nėra pastoracinių duomenų

en: No Venue Data
lt: Nr vietos duomenų

en: No any member yet.
lt: Dar nėra nė vieno nario.

en: No data available in table
lt: Lentelėje nėra duomenų

en: No matching records found
lt: Nerasta jokių atitinkamų įrašų

en: No of Attendance
lt: Dalyvavimo skaičius

en: No of Member
lt: Nario Nr

en: Norwegian Krone
lt: Norvegijos krona

en: Notice
lt: Pastebėti

en: Notice Approved
lt: Patvirtintas pranešimas

en: Notice By
lt: Pranešimas iki

en: Notice Comment
lt: Pastabos komentaras

en: Notice Content
lt: Pranešimo turinys

en: Notice End Date
lt: Pranešimo pabaigos data

en: Notice List
lt: Pranešimų sąrašas

en: Notice Page Link
lt: Pranešimo puslapio nuoroda

en: Notice Start Date
lt: Pranešimo pradžios data

en: Notice Title
lt: Pranešimo antraštė

en: Number of Participant
lt: Dalyvio skaičius

en: Occupation
lt: Profesija

en: Occupied
lt: Užimta

en: Official Phone Number
lt: Oficialus telefono numeris

en: Online
lt: Prisijungęs

en: Only CSV file are allow.
lt: Leidžiama naudoti tik CSV failą.

en: Only PDF files are allowed!
lt: Leidžiama naudoti tik PDF failus!

en: Only audio formats files are allowed!
lt: Leidžiami tik garso formatų failai!

en: Only image files are allowed!
lt: Leidžiama naudoti tik vaizdo failus!

en: Only image formats are allow.
lt: Leidžiami tik vaizdo formatai.

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!
lt: Leidžiami tik jpg jpeg png ir gif failai!

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
lt: Leidžiami tik jpg jpeg png ir gif failai !.

en: Only video formats files are allowed!
lt: Leidžiami tik vaizdo formatų failai!

en: Other
lt: Kita

en: Other Information
lt: Kita informacija

en: Other Service Date
lt: Kita paslaugos data

en: Other Service End Time
lt: Kitas aptarnavimo pabaigos laikas

en: Other Service Start Time
lt: Kitas paslaugos pradžios laikas

en: Other Service Title
lt: Kitos paslaugos pavadinimas

en: Other Service Type
lt: Kitas paslaugos tipas

en: Other Times
lt: Kitais kartais

en: Other Title
lt: Kita antraštė

en: Page Link
lt: Puslapio nuoroda

en: Paid
lt: Mokama

en: Part Paid
lt: Mokama dalis

en: Participant
lt: Dalyvis

en: Participant Capacity
lt: Dalyvio pajėgumas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Pastoral
lt: Pastoracija

en: Pastoral Date
lt: Pastoracinė data

en: Pastoral Description
lt: Pastoracinis aprašymas

en: Pastoral Details
lt: Pastoracinė informacija

en: Pastoral List
lt: Pastoracinis sąrašas

en: Pastoral Page Link
lt: Pastoracinio puslapio nuoroda

en: Pastoral Time
lt: Pastoracinis laikas

en: Pastoral Title
lt: Pastoracinė antraštė

en: Patient Name
lt: Paciento vardas

en: Pay Method
lt: Mokėjimo metodas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment Cancel
lt: Mokėjimas Atšaukti

en: Payment Link
lt: Mokėjimo nuoroda

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
lt: Mokėjimas gautas prieš sandorio sąskaitos faktūrą

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
lt: Gautas mokėjimas nuo sandorio sąskaitos faktūros

en: Payment Report
lt: Mokėjimo ataskaita

en: Payment Report By Month
lt: Mokėjimo ataskaita pagal mėnesį

en: Payment To
lt: mokėjimas

en: Payment successfully
lt: Mokėjimas sėkmingas

en: Paypal Email Id
lt: Paypal el. Pašto ID

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Philippine Peso
lt: Filipinų pesas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Play Song
lt: Leisti dainą

en: Please Enter Confirm Password .
lt: Įveskite patvirtinimo slaptažodį.

en: Please Enter New Password .
lt: Įveskite naują slaptažodį.

en: Please Select Activity
lt: Pasirinkite veiklą

en: Please Select Ministry
lt: Pasirinkite ministeriją

en: Please enter Category Name.
lt: Įveskite kategorijos pavadinimą.

en: Please fill out all the required fields
lt: Prašome užpildyti visus reikiamus laukus

en: Please provide correct Envato purchase key.
lt: Pateikite teisingą „Envato“ pirkimo raktą.

en: Please select document file format
lt: Pasirinkite dokumento failo formatą

en: Pledge
lt: Įkeitimas

en: Pledge List
lt: Įkeitimo sąrašas

en: Pledges
lt: Įkeitimai

en: Pledges Amount
lt: Įsipareigoja sumą

en: Pledges End Date
lt: Įkeičia pabaigos datą

en: Pledges List
lt: Įkeitimų sąrašas

en: Pledges Page Link
lt: Suteikia puslapio nuorodą

en: Pledges Start Date
lt: Įkeičia pradžios datą

en: Pledges Total Amount
lt: Įpareigoja sumą

en: Pledges frequecy
lt: Įkeičia dažnumą

en: Polish Zloty
lt: Lenkijos zlotas

en: Pound Sterling
lt: Svaras sterlingų

en: Present
lt: Pateikti

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Print
lt: Spausdinti

en: Processing...
lt: Apdorojimas...

en: Product
lt: Produktas

en: Profile Cover Image
lt: Profilio viršelio vaizdas

en: Publish
lt: Publikuoti

en: Record End Time
lt: Įrašykite pabaigos laiką

en: Record Start Time
lt: Įrašo pradžios laikas

en: Record Updated Successfully
lt: Įrašai atnaujinti sėkmingai

en: Record deleted successfully
lt: Įrašas sėkmingai ištrintas

en: Record inserted successfully
lt: Įrašas sėkmingai įdėtas

en: Record updated successfully
lt: Įrašai sėkmingai atnaujinti

en: Record updated successfully.
lt: Įrašai sėkmingai atnaujinti.

en: Recurrence
lt: Pasikartojimas

en: Registration
lt: Registracija

en: Registration Email Template
lt: Registracijos el. Pašto šablonas

en: Registration Email Template
lt: Registracijos el. Pašto šablonas

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
lt: Registracija baigta. Jūsų paskyra aktyvi po to, kai administratorius gali patvirtinti.

en: Rehearsal
lt: Bandymas

en: Relation
lt: Santykis

en: Religion Information
lt: Religijos informacija

en: Remember Me
lt: Prisimink mane

en: Repeat Date
lt: Pakartokite datą

en: Replay
lt: Pakartoti

en: Report
lt: Ataskaita

en: Request Before
lt: Prašymas prieš

en: Request Before Days
lt: Prašymas prieš dienas

en: Reservation End Time
lt: Rezervavimo pabaigos laikas

en: Reservation List
lt: Rezervavimo sąrašas

en: Reservation Start Time
lt: Rezervacijos pradžios laikas

en: Reserve Date
lt: Rezervavimo data

en: Reserve End Date
lt: Rezervuoti pabaigos datą

en: Reserve Start Date
lt: Rezervuoti pradžios datą

en: Reserved By
lt: Rezervuota iki

en: Reserved Date
lt: Rezervuota data

en: Reserved End Date
lt: Rezervuota pabaigos data

en: Role Of User
lt: Vartotojo vaidmuo

en: Room History
lt: Kambario istorija

en: Room List
lt: Kambarių sąrašas

en: Room Title
lt: Kambario pavadinimas

en: Sat
lt: Š

en: Save
lt: Sutaupyti

en: Save Activity
lt: Išsaugoti veiklą

en: Save Attendance
lt: Išsaugoti lankomumą

en: Save Expense
lt: Išsaugoti išlaidas

en: Save Family
lt: Išsaugoti šeimą

en: Save Income
lt: Išsaugoti pajamas

en: Save Member
lt: Išsaugoti narį

en: Save Notice
lt: Išsaugoti pranešimą

en: Save Pastoral
lt: Išsaugokite pastoraciją

en: Save Pledge
lt: Išsaugoti įkeitimą

en: Save Reservation
lt: Išsaugoti rezervaciją

en: Save Room
lt: Išsaugoti kambarį

en: Save Sermon
lt: Išsaugokite pamokslą

en: Save Service
lt: Išsaugoti paslaugą

en: Save Setting Successfully
lt: Išsaugoti nustatymą sėkmingai

en: Save Transaction
lt: Išsaugoti operaciją

en: Save Venue
lt: Išsaugoti vietą

en: Search for equipment...
lt: Ieškoti įrangos ...

en: Search for group...
lt: Ieškoti grupės ...

en: Search for ministry...
lt: Ieškoti ministerijos ...

en: Search:
lt: Paieška:

en: Seats
lt: Sėdynės

en: Select
lt: Pasirinkite

en: Select Activity
lt: Pasirinkite veiklą

en: Select Activity Category
lt: Pasirinkite veiklos kategoriją

en: Select Activity Name
lt: Pasirinkite veiklos pavadinimą

en: Select Applicant
lt: Pasirinkite Pareiškėjas

en: Select CSV file
lt: Pasirinkite CSV failą

en: Select Campaign
lt: Pasirinkite kampaniją

en: Select Country
lt: Pasirinkite šalį

en: Select Currency
lt: Pasirinkite Valiuta

en: Select Date Format
lt: Pasirinkite Datos formatas

en: Select Donations Type
lt: Pasirinkite donorystės tipą

en: Select Equipment
lt: Pasirinkite įrangą

en: Select Gift
lt: Pasirinkite Dovana

en: Select Gift Type
lt: Pasirinkite dovanų tipą

en: Select Group
lt: Pasirinkite grupę

en: Select Group Name
lt: Pasirinkite Grupės pavadinimas

en: Select Group/Members
lt: Pasirinkite grupę / narius

en: Select Member
lt: Pasirinkite narį

en: Select Ministry
lt: Pasirinkite ministeriją

en: Select Ministry Name
lt: Pasirinkite ministerijos pavadinimą

en: Select Payment Method
lt: Pasirinkite Mokėjimo būdas

en: Select Profile Picture
lt: Pasirinkite profilio nuotrauką

en: Select Report Type
lt: Pasirinkite Ataskaitos tipas

en: Select Sermon Type
lt: Pasirinkite pamokslo tipą

en: Select Service Type
lt: Pasirinkite Paslaugos tipas

en: Select Song Category
lt: Pasirinkite dainų kategoriją

en: Select Venue
lt: Pasirinkite Vieta

en: Select list
lt: Pasirinkite sąrašą

en: Sell Gift
lt: Parduoti dovaną

en: Sell Gifts List
lt: Parduokite dovanų sąrašą

en: Sell Spiritual Gift Template
lt: Parduokite dvasinę dovanų šabloną

en: Selling Date
lt: Pardavimo data

en: Send Capmaign
lt: Siųsti „Capmaign“

en: Send Message
lt: Siųsti žinutę

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Sent Item
lt: Išsiųstas elementas

en: Sermon Content
lt: Pamokslo turinys

en: Sermon Content Type
lt: Pamokslo turinio tipas

en: Sermon Description
lt: Pamokslo aprašymas

en: Sermon List
lt: Pamokslų sąrašas

en: Sermon Page Link
lt: Pamokslo puslapio nuoroda

en: Sermon Title
lt: Pamokslo pavadinimas

en: Sermon Type
lt: Pamokslo tipas

en: Service
lt: Paslauga

en: Service End Date
lt: Paslaugų pabaigos data

en: Service End Time
lt: Paslaugų pabaigos laikas

en: Service List
lt: Paslaugų sąrašas

en: Service Name
lt: Paslaugos pavadinimas

en: Service Page Link
lt: Paslaugų puslapio nuoroda

en: Service Start Date
lt: Paslaugos pradžios data

en: Service Start Time
lt: Paslaugos pradžios laikas

en: Service Title
lt: Paslaugų pavadinimas

en: Service Type
lt: Paslaugos tipas

en: Service Type Name
lt: Paslaugos tipas

en: Services
lt: Paslaugos

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Show _MENU_ entries
lt: Rodyti įrašus _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
lt: Rodoma nuo 0 iki 0 iš 0 įrašų

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
lt: Rodomi _START_ iki _END_ iš _TOTAL_ įrašų

en: Singapore Dollar
lt: Singapūro doleris

en: Skyp Id
lt: „Skyp“ ID

en: Son
lt: Sūnus

en: Song
lt: Daina

en: Song Category
lt: Dainų kategorija

en: Song Description
lt: Dainos aprašymas

en: Song List
lt: Dainų sąrašas

en: Song Name
lt: Dainos pavadinimas

en: Song Page Link
lt: Dainų puslapio nuoroda

en: Songs
lt: Dainos

en: Spiritual Gift
lt: Dvasinė dovana

en: Spiritual Gift List
lt: Dvasinis dovanų sąrašas

en: Spiritual Gifts List
lt: Dvasinis dovanų sąrašas

en: Staff Member Email
lt: Darbuotojų el. Paštas

en: Staff Member Name
lt: Personalo nario vardas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start Time
lt: Pradžios laikas

en: Starting Year
lt: Pradžios metai

en: State
lt: Valstybė

en: Statistics
lt: Statistika

en: Status
lt: Būsena

en: Subject
lt: Tema

en: Submit
lt: Pateikti

en: Sun
lt: Saulė

en: Supplier Name
lt: Tiekėjo pavadinimas

en: Swedish Krona
lt: Švedijos krona

en: Swiss Franc
lt: Šveicarijos frankas

en: Sync Mail
lt: Sinchronizuoti paštą

en: Synchronize Mail Successfully
lt: Sinchronizuokite paštą sėkmingai

en: Taiwan New Dollar
lt: Taivanas Naujas doleris

en: Take/View  Attendance
lt: Take / View lankomumas

en: Thai Baht
lt: Tailando batas

en: The Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: The Member Name
lt: Nario vardas

en: The Ministry Name
lt: Ministerijos pavadinimas

en: There are no groups to display here
lt: Čia nėra jokių grupių

en: There is not enough data to generate report.
lt: Nėra pakankamai duomenų ataskaitai generuoti.

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
lt: Atrodo, kad yra tam tikrų problemų, pabandykite po kurio laiko arba susisiekite su mumis sales@dasinfomeida.com

en: This group have no members
lt: Ši grupė neturi narių

en: Times
lt: Laikai

en: To
lt: Į

en: Total Amount
lt: Visas kiekis

en: Total Group Members
lt: Iš viso grupės narių

en: Total Ministry Members
lt: Iš viso ministerijos nariai

en: Transaction Date
lt: Pervedimo data

en: Transaction List
lt: Operacijų sąrašas

en: Tue
lt: Antr

en: Turkish Lira
lt: Turkijos lira

en: U.S. Dollar
lt: JAV doleris

en: Unmarried
lt: Nevedęs

en: Unpaid
lt: Neapmokėta

en: Update Profile
lt: Atnaujinti profilį

en: Upload CSV File
lt: Įkelkite CSV failą

en: Upload Cover Image
lt: Įkelti viršelio vaizdą

en: Upload Gift
lt: Įkelti dovaną

en: Upload Group Image
lt: Įkelti grupės vaizdą

en: Upload Member CSV
lt: Įkelti nario CSV

en: Upload Ministry Image
lt: Įkelkite ministerijos vaizdą

en: Upload Sermom
lt: Įkelti Sermom

en: Upload Sermon
lt: Įkelti pamokslą

en: Upload Song
lt: Įkelti dainą

en: Upload image
lt: Įkelti paveikslėlį

en: Upload image.
lt: Įkelti paveikslėlį.

en: Usage Title
lt: Naudojimo pavadinimas

en: Use Paymaster Payment Gateways
lt: Naudokite mokėjimų mokėtojo mokėjimo šliuzus

en: User Can Change Profile Picture
lt: Vartotojas gali keisti profilio paveikslėlį

en: User Name
lt: Vartotojo vardas

en: User Role
lt: Vartotojo vaidmuo

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
lt: Vartotojo vardas arba el.

en: Venue
lt: Vieta

en: Venue List
lt: Vietų sąrašas

en: Venue Title
lt: Vietos pavadinimas

en: Video
lt: Vaizdo įrašas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: View Attendance
lt: Žiūrėti dalyvavimą

en: View Check-ins
lt: Žiūrėti „Check-in“

en: View Document
lt: Peržiūrėti dokumentą

en: View Donation Link
lt: Peržiūrėti donorystės nuorodą

en: View Expense
lt: Peržiūrėti išlaidas

en: View Family Member
lt: Žiūrėti šeimos narį

en: View Gift
lt: Peržiūrėti dovaną

en: View Gifts
lt: Peržiūrėti dovanas

en: View Income
lt: Peržiūrėti pajamas

en: View Invoice
lt: Peržiūrėti sąskaitą faktūrą

en: View Member
lt: Peržiūrėti narį

en: View Message
lt: Peržiūrėti pranešimą

en: View Pastoral
lt: Žiūrėti pastoralę

en: View Sermon
lt: Žiūrėti pamokslą

en: View Song
lt: Peržiūrėti dainą

en: Volunteer
lt: Savanoris

en: Weekly
lt: Savaitės

en: Wife
lt: Žmona

en: Wish
lt: Noras

en: Yearly
lt: Kasmet

en: Yes
lt: Taip

en: You can use following variables in the email template:
lt: El. Pašto šablone galite naudoti šiuos kintamuosius:

en: Your browser does not support the video tag.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko vaizdo įrašo žyma.

en: Your file is ready. You can download it from
lt: Jūsų failas yra parengtas. Galite jį atsisiųsti iš

en: Youth
lt: Jaunimas

en: Zip Code
lt: Pašto kodas

en: category Name
lt: kategorijos pavadinimas

en: check-in Page Link
lt: registracijos puslapis Nuoroda

en: check-out Page Link
lt: Išsiregistravimas Page Link

en: daily
lt: kasdien

en: header
lt: antraštė

en: monthly
lt: kas mėnesį

en: none
lt: nė vienas

en: please fill in the required fields
lt: užpildykite reikiamus laukus

en: select relation
lt: pasirinkite santykį

en: title
lt: pavadinimas

en: video
lt: vaizdo įrašas

en: weekly
lt: savaitę

en: yearly
lt: kasmet
