church_mgt - en to pl translation catalogue (704 entries)

en:  Add New Group
pl:  Dodaj nową grupę

en:  Delete
pl:  Kasować

en:  Edit
pl:  Edytować

en:  Member Name
pl:  Nazwa członka

en:  Pastoral Date
pl:  Data duszpasterska

en:  Pastoral Time
pl:  Czas duszpasterski

en:  Pastoral Title
pl:  Tytuł duszpasterski

en:  Venue Name
pl:  Nazwa miejsca

en: (filtered from _MAX_ total entries)
pl: (przefiltrowane z wszystkich wpisów _MAX_)

en: 1 Time
pl: 1 raz

en: 12/31/2019
pl: 31.12.2019

en: 31/12/2019
pl: 31.12.2019

en: : activate to sort column ascending
pl: : aktywuj, aby posortować rosnąco kolumnę

en: : activate to sort column descending
pl: : aktywuj, aby posortować malejąco kolumnę

en: Absent
pl: Nieobecny

en: Accept only image files.
pl: Akceptuj tylko pliki obrazów.

en: Access Right Settings
pl: Dostęp do właściwych ustawień

en: Access Rights
pl: Prawa dostępu

en: Account
pl: Konto

en: Account Settings
pl: Ustawienia konta

en: Accountant
pl: Księgowa

en: Accountant Email
pl: E-mail księgowego

en: Accountant List
pl: Lista księgowych

en: Accountant Name
pl: Nazwa księgowego

en: Action
pl: Akcja

en: Active
pl: Aktywny

en: Activities
pl: Zajęcia

en: Activity
pl: Czynność

en: Activity Category
pl: Kategoria aktywności

en: Activity Category Name
pl: Nazwa kategorii działań

en: Activity End Date
pl: Data zakończenia działania

en: Activity End Time
pl: Czas zakończenia działania

en: Activity List
pl: Lista działań

en: Activity Name
pl: Nazwa działania

en: Activity Page Link
pl: Link do strony aktywności

en: Activity Record End Time
pl: Czas zakończenia rekordu aktywności

en: Activity Record Start Time
pl: Czas rozpoczęcia zapisu aktywności

en: Activity Reoccurence
pl: Ponowne działanie

en: Activity Report
pl: Raport aktywności

en: Activity Report By Month
pl: Raport aktywności do miesiąca

en: Activity Start Date
pl: Data rozpoczęcia aktywności

en: Activity Start Time
pl: Czas rozpoczęcia aktywności

en: Activity Title
pl: Tytuł działania

en: Activity Venue
pl: Miejsce aktywności

en: Add Accountant
pl: Dodaj księgowego

en: Add Activity
pl: Dodaj aktywność

en: Add Activity Category
pl: Dodaj kategorię aktywności

en: Add Activity Template
pl: Dodaj szablon aktywności

en: Add Document
pl: Dodaj dokument

en: Add Document Category
pl: Dodaj kategorię dokumentu

en: Add Donation
pl: Dodaj darowiznę

en: Add Donation Template
pl: Dodaj szablon darowizny

en: Add Donation Type
pl: Dodaj typ darowizny

en: Add Equipment
pl: Dodaj sprzęt

en: Add Expense
pl: Dodaj koszt

en: Add Expense Entry
pl: Dodaj wpis wydatków

en: Add Family
pl: Dodaj rodzinę

en: Add Family Member
pl: Dodaj członka rodziny

en: Add Group
pl: Dodaj grupę

en: Add Group Member
pl: Dodaj członka grupy

en: Add Income
pl: Dodaj dochód

en: Add Income Entry
pl: Dodaj wpis dochodu

en: Add Income Template
pl: Dodaj szablon dochodu

en: Add Member
pl: Dodaj członka

en: Add Members
pl: Dodaj członków

en: Add Ministry
pl: Dodaj Ministerstwo

en: Add Ministry Member
pl: Dodaj członka ministerstwa

en: Add Notice
pl: Dodaj powiadomienie

en: Add Notice Admin Template
pl: Szablon Admin Ad Notice

en: Add Notice Email Template
pl: Dodaj szablon wiadomości e-mail z powiadomieniem

en: Add Notice Template
pl: Dodaj szablon powiadomienia

en: Add Or Remove
pl: Dodaj lub usuń

en: Add Other User in System Template
pl: Dodaj innego użytkownika w szablonie systemu

en: Add Other User in system Template
pl: Dodaj innego użytkownika w szablonie systemu

en: Add Pastoral
pl: Dodaj duszpasterstwo

en: Add Pastoral Template
pl: Dodaj szablon duszpasterski

en: Add Pledges
pl: Dodaj przyrzeczenia

en: Add Pledges Template
pl: Dodaj szablon zobowiązań

en: Add Reservation
pl: Dodaj rezerwację

en: Add Room
pl: Dodaj pokój

en: Add Sermon
pl: Dodaj kazanie

en: Add Sermon Template
pl: Dodaj szablon kazania

en: Add Service
pl: Dodaj usługę

en: Add Service Template
pl: Dodaj szablon usługi

en: Add Service Type
pl: Dodaj typ usługi

en: Add Song
pl: Dodaj utwór

en: Add Song Category
pl: Dodaj kategorię utworu

en: Add Song Template
pl: Dodaj szablon utworu

en: Add Spiritual Gift
pl: Dodaj duchowy prezent

en: Add Transaction
pl: Dodaj transakcję

en: Add Transaction Template
pl: Dodaj szablon transakcji

en: Add Venue
pl: Dodaj miejsce

en: Add category
pl: Dodaj kategorię

en: Address
pl: Adres

en: Adults
pl: Dorośli ludzie

en: All Accountants
pl: Wszyscy księgowi

en: All Day
pl: Cały dzień

en: All Members
pl: Wszyscy członkowie

en: Allow multiple reservation in the same period
pl: Zezwól na wielokrotną rezerwację w tym samym okresie

en: Amount
pl: Ilość

en: Applicant
pl: Petent

en: Approve
pl: Zatwierdzać

en: Are you sure you want to delete this record?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten rekord?

en: Attendance
pl: Frekwencja

en: Attendance Report
pl: Lista obecności

en: Attendance successfully saved!
pl: Obecność pomyślnie zapisana!

en: Attendence
pl: Obecność

en: Attendence Date
pl: Data obecności

en: Australian Dollar
pl: Dolar australijski

en: Autometic Direct Debit
pl: Autometryczne polecenie zapłaty

en: Available
pl: Dostępny

en: Bank Transfer
pl: Przelew bankowy

en: Baptist Date
pl: Data Chrzciciela

en: Birth Date
pl: Data urodzenia

en: Birthday List
pl: Lista urodzin

en: Book
pl: Książka

en: Brazilian Real
pl: Brazylijski Real

en: Campaign
pl: Kampania

en: Campaign Tests Not Sent!
pl: Testy kampanii nie wysłane!

en: Campaign Tests Sent!
pl: Testy kampanii wysłane!

en: Campaign list
pl: Lista kampanii

en: Canadian Dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Cash
pl: Gotówkowy

en: Category Name
pl: Nazwa Kategorii

en: Check
pl: Czek

en: Check In
pl: Zameldować się

en: Check In Date
pl: Sprawdź w terminie

en: Check Out Date
pl: Sprawdź datę

en: Check-In
pl: Zameldować się

en: Check-In
pl: Zameldować się

en: Check-In church venue Template
pl: Szablon do kościoła w miejscu zameldowania

en: Check-Out
pl: Sprawdzić

en: Check-Out From Church Venue Template
pl: Wymeldowanie z szablonu kościoła

en: Check-in Date
pl: Sprawdź w terminie

en: Check-out Date
pl: Sprawdź datę

en: Check-out successfully
pl: Wyewidencjonuj pomyślnie

en: Cheked-in Date
pl: Data wkroczenia

en: Children
pl: Dzieci

en: Church Address
pl: Adres kościoła

en: Church Logo
pl: Logo Kościoła

en: Church Management
pl: Zarządzanie Kościołem

en: Church Management Login Page
pl: Strona logowania do zarządzania kościołem

en: Church Management System
pl: System zarządzania kościołem

en: Church Name
pl: Nazwa Kościoła

en: City
pl: Miasto

en: Class
pl: Klasa

en: Close
pl: Blisko

en: Comment
pl: Komentarz

en: Compose
pl: Komponować

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktowe

en: Country
pl: Kraj

en: Create Expense Entry
pl: Utwórz wpis dotyczący wydatków

en: Create Income Entry
pl: Utwórz wpis dochodu

en: Credit Card
pl: Karta kredytowa

en: Current Password
pl: Aktualne hasło

en: Czech Koruna
pl: Korona czeska

en: Danish Krone
pl: Korona duńska

en: Dashboard
pl: Deska rozdzielcza

en: Date
pl: Data

en: Date Format
pl: Format daty

en: Date Of Birth
pl: Data urodzenia

en: Date of birth
pl: Data urodzenia

en: Daughter
pl: Córka

en: Days
pl: Dni

en: December 12, 2019
pl: 12 grudnia 2019 r

en: Delete
pl: Kasować

en: Demographics
pl: Demografia

en: Department
pl: Departament

en: Description
pl: Opis

en: Details
pl: Detale

en: Do not have any active bookings
pl: Nie masz żadnych aktywnych rezerwacji

en: Documant Name
pl: Nazwa Documant

en: Document
pl: Dokument

en: Document Category Name
pl: Nazwa kategorii dokumentu

en: Document Created By
pl: Dokument utworzony przez

en: Document List
pl: Lista dokumentów

en: Document Name
pl: Nazwa dokumentu

en: Domain
pl: Domena

en: Donate
pl: Podarować

en: Donation
pl: Darowizna

en: Donation Amount
pl: Kwota donacji

en: Donation Date
pl: Data darowizny

en: Donation List
pl: Lista darowizn

en: Donation Name
pl: Nazwa darowizny

en: Donation Type
pl: Typ darowizny

en: Donation Type Name
pl: Nazwa typu darowizny

en: Download CSV File
pl: Pobierz plik CSV

en: Download Reports
pl: Pobierz raporty

en: Draft
pl: Wersja robocza

en: Edit
pl: Edytować

en: Edit Accountant
pl: Edytuj księgowego

en: Edit Activity
pl: Edytuj aktywność

en: Edit Document
pl: Edytuj dokument

en: Edit Donation
pl: Edytuj darowiznę

en: Edit Expense
pl: Edytuj wydatek

en: Edit Family Member
pl: Edytuj członka rodziny

en: Edit Group
pl: Edytuj grupę

en: Edit Income
pl: Edytuj dochód

en: Edit Member
pl: Edytuj członka

en: Edit Ministry
pl: Edytuj Ministerstwo

en: Edit Notice
pl: Edytuj powiadomienie

en: Edit Pastoral
pl: Edytuj pastoralne

en: Edit Pledges
pl: Edytuj przyrzeczenia

en: Edit Reservation
pl: Edytuj rezerwację

en: Edit Room
pl: Edytuj pokój

en: Edit Sell Gift
pl: Edytuj Sprzedaj prezent

en: Edit Sermon
pl: Edytuj kazanie

en: Edit Service
pl: Edytuj usługę

en: Edit Song
pl: Edytuj utwór

en: Edit Spiritual Gift
pl: Edytuj duchowy prezent

en: Edit Transaction
pl: Edytuj transakcję

en: Edit Venue
pl: Edytuj miejsce

en: Education
pl: Edukacja

en: Email
pl: E-mail

en: Email Subject
pl: Temat emaila

en: Enable
pl: Włączyć

en: Enable Notifications
pl: Włącz powiadomienia

en: Enable Sandbox
pl: Włącz Sandbox

en: End Date
pl: Data zakonczenia

en: End Date should be greater than Start Date
pl: Data zakończenia powinna być większa niż data rozpoczęcia

en: End Date should be greater than Start Date.
pl: Data zakończenia powinna być większa niż data rozpoczęcia.

en: End Time
pl: Koniec czasu

en: End Time should be greater than Start Time
pl: Czas zakończenia powinien być większy niż czas rozpoczęcia

en: End Time should be greater than Start Time.
pl: Czas zakończenia powinien być większy niż czas rozpoczęcia.

en: Entry
pl: Wejście

en: Envato License key
pl: Klucz licencyjny Envato

en: Equipment
pl: Sprzęt

en: Equipment Name
pl: Nazwa sprzętu

en: Equipments
pl: Sprzęt

en: Expense Amount
pl: Kwota wydatków

en: Expense Entry
pl: Wpis wydatków

en: Expense Entry Label
pl: Etykieta wpisu wydatków

en: Expense List
pl: Lista wydatków

en: Families
pl: Rodziny

en: Family Member
pl: Członek rodziny

en: Family Member  Name
pl: Nazwisko członka rodziny

en: Family Member Email
pl: E-mail członka rodziny

en: Family Member List
pl: Lista członków rodziny

en: Family Members
pl: Członkowie rodziny

en: Father
pl: Ojciec

en: Fax
pl: Faks

en: Female
pl: Płeć żeńska

en: File size limit 2 MB allow.
pl: Dopuszczalny limit rozmiaru pliku 2 MB.

en: First
pl: Pierwszy

en: First Name
pl: Imię

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Fri
pl: Pt

en: Gender
pl: Płeć

en: General Setting
pl: Ustawienia ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia główne

en: Gift
pl: Prezent

en: Gift Assigned successfully
pl: Przypisany pomyślnie

en: Gift Name
pl: Nazwa upominku

en: Gift Price
pl: Cena upominkowa

en: Gift Type
pl: Rodzaj prezentu

en: Give Donation
pl: Daj darowiznę

en: Give Gift
pl: Dać prezent

en: Give Gift To Member
pl: Daj upominek członkowi

en: Give This Gift
pl: Daj ten prezent

en: Go
pl: Udać się

en: Grand Total :
pl: Łączna suma :

en: Group
pl: Grupa

en: Group Image
pl: Obraz grupy

en: Group List
pl: Lista grup

en: Group Member
pl: Członek grupy

en: Group Members Added successfully
pl: Członkowie grupy Dodano pomyślnie

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Groups
pl: Grupy

en: Guest Speaker
pl: Prelegent

en: Home
pl: Dom

en: Home Town Address
pl: Adres miasta rodzinnego

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński

en: Hungarian Forint
pl: Forint węgierski

en: Husband
pl: Mąż

en: Id
pl: ID

en: Image
pl: Obraz

en: Inbox
pl: W pudełku

en: Income Amount
pl: wysokość przychodów

en: Income Entry
pl: Wejście do dochodu

en: Income Entry Label
pl: Etykieta wpisu dochodu

en: Income List
pl: Lista dochodów

en: Income Title
pl: Tytuł dochodu

en: Income label
pl: Etykieta dochodu

en: Indian Rupee
pl: Rupia indyjska

en: Invoice Entries
pl: Wpisy na fakturze

en: Israeli New Sheqel
pl: Izraelski Nowy Szekel

en: Issue By
pl: Problem przez

en: Issue Date
pl: Data wydania

en: Japanese Yen
pl: Japoński jen

en: Join Church Date
pl: Dołącz do Church Date

en: Last
pl: Ostatni, ubiegły, zeszły

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Licence Settings
pl: Ustawienia licencji

en: Loading...
pl: Ładuję...

en: Log In
pl: Zaloguj Się

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Login Link
pl: Link do logowania

en: Login Page Link
pl: Link do strony logowania

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
pl: Logowanie nie powiodło się: Podałeś niepoprawną nazwę użytkownika lub hasło, spróbuj ponownie.

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Mail Template
pl: Szablon poczty

en: MailChimp API key
pl: Klucz API MailChimp

en: MailChimp list
pl: Lista MailChimp

en: Mailing list
pl: Lista mailingowa

en: Malaysian Ringgit
pl: Ringgit malezyjski

en: Male
pl: Męski

en: Marital Status
pl: Stan cywilny

en: Married
pl: Żonaty

en: Maximum Capacity
pl: Maksymalna pojemność

en: Member
pl: Członek

en: Member Added In Group Template
pl: Członek dodany w szablonie grupy

en: Member Added In Ministry Template
pl: Członek Dodano w szablonie ministerstwa

en: Member Approved By Admin Template
pl: Członek zatwierdzony przez szablon administratora

en: Member Attendance Report
pl: Raport frekwencji

en: Member CSV Successfully Uploaded.
pl: Udostępniono plik CSV użytkownika.

en: Member Email
pl: E-mail użytkownika

en: Member Group
pl: Grupa członkowska

en: Member Id
pl: ID Użytkownika

en: Member List
pl: Lista członków

en: Member Name
pl: Nazwa członka

en: Member Registration
pl: Rejestracja członka

en: Member Type
pl: Typ członka

en: Member successfully Approved
pl: Członek pomyślnie zatwierdzony

en: Members
pl: Członkowie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Comment
pl: Komentarz do wiadomości

en: Message Content
pl: Treść wiadomości

en: Message For
pl: Wiadomość dla

en: Message Received Template
pl: Szablon wiadomości odebranej

en: Message Sent Successfully!
pl: Wiadomość wysłano poprawnie!

en: Message To
pl: Wiadomość do

en: Message deleted successfully
pl: Wiadomość została usunięta pomyślnie

en: Message sent successfully
pl: Wiadomość wysłano poprawnie

en: Message successfully Sent.
pl: Wiadomość wysłana.

en: Method
pl: metoda

en: Mexican Peso
pl: Peso meksykańskie

en: Middle Name
pl: Drugie imię

en: Ministry
pl: Ministerstwo

en: Ministry  Attendance
pl: Obecność w Ministerstwie

en: Ministry Attendence
pl: Obecność w Ministerstwie

en: Ministry Image
pl: Obraz Ministerstwa

en: Ministry List
pl: Lista ministerstw

en: Ministry Member
pl: Członek ministerstwa

en: Ministry Name
pl: Nazwa Ministerstwa

en: Mobile No
pl: Mobile Nie

en: Mobile Number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Mon
pl: Pon

en: Month
pl: Miesiąc

en: Monthly
pl: Miesięczny

en: More Info
pl: Więcej informacji

en: Mother
pl: Matka

en: Multiple Booking Possible
pl: Możliwa wielokrotna rezerwacja

en: Multiple Reservation
pl: Rezerwacja wielokrotna

en: My Profile
pl: Mój profil

en: Name
pl: Imię

en: Name Of Church
pl: Nazwa Kościoła

en: Name Of Church
pl: Nazwa Kościoła

en: Name Of Sender
pl: Nazwa nadawcy

en: Name of Admin
pl: Nazwa administratora

en: Name of Member
pl: Imię i nazwisko członka

en: Name of Memeber
pl: Imię członka

en: Name of Receiver
pl: Nazwa odbiorcy

en: Name of User
pl: Nazwa użytkownika

en: New Password
pl: nowe hasło

en: New Password And Confirm Password Did Not Match.
pl: Nowe hasło i potwierdź hasło nie pasują.

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: News Letter
pl: Biuletyn

en: Next
pl: Kolejny

en: No
pl: Nie

en: No Equipments
pl: Brak wyposażenia

en: No Family Member
pl: Brak członka rodziny

en: No Group
pl: Brak grupy

en: No Groups
pl: Brak grup

en: No Ministry
pl: Bez ministerstwa

en: No Of Family Members
pl: Nie członków rodziny

en: No Pastoral Data
pl: Brak danych duszpasterskich

en: No Venue Data
pl: Brak danych o miejscu

en: No any member yet.
pl: Nie ma jeszcze żadnego członka.

en: No data available in table
pl: dane niedostępne w tabeli

en: No matching records found
pl: nie znaleziono pasujacego wyniku

en: No of Attendance
pl: Liczba uczestników

en: No of Member
pl: Liczba członków

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Notice Approved
pl: Zatwierdzona informacja

en: Notice By
pl: Uwaga wg

en: Notice Comment
pl: Uwaga dotycząca komentarza

en: Notice Content
pl: Treść powiadomienia

en: Notice End Date
pl: Data zakończenia powiadomienia

en: Notice List
pl: Lista powiadomień

en: Notice Page Link
pl: Link do strony z powiadomieniem

en: Notice Start Date
pl: Data rozpoczęcia powiadomienia

en: Notice Title
pl: Tytuł ogłoszenia

en: Number of Participant
pl: Liczba uczestników

en: Occupation
pl: Zawód

en: Occupied
pl: Zajęty

en: Official Phone Number
pl: Oficjalny numer telefonu

en: Online
pl: online

en: Only CSV file are allow.
pl: Dopuszczalny jest tylko plik CSV.

en: Only PDF files are allowed!
pl: Dozwolone są tylko pliki PDF!

en: Only audio formats files are allowed!
pl: Dozwolone są tylko pliki w formatach audio!

en: Only image files are allowed!
pl: Dozwolone są tylko pliki obrazów!

en: Only image formats are allow.
pl: Dopuszczalne są tylko formaty obrazów.

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!
pl: Dozwolone są tylko pliki png i gif jpg jpeg!

en: Only jpg jpeg png and gif files are allowed!.
pl: Dozwolone są tylko pliki png i gif jpg jpeg !.

en: Only video formats files are allowed!
pl: Dozwolone są tylko pliki w formatach wideo!

en: Other
pl: Inny

en: Other Information
pl: Inne informacje

en: Other Service Date
pl: Inna data usługi

en: Other Service End Time
pl: Inny czas zakończenia usługi

en: Other Service Start Time
pl: Inny czas rozpoczęcia usługi

en: Other Service Title
pl: Inny tytuł usługi

en: Other Service Type
pl: Inny typ usługi

en: Other Times
pl: Inne czasy

en: Other Title
pl: Inny tytuł

en: Page Link
pl: link do strony

en: Paid
pl: Płatny

en: Part Paid
pl: Część płatna

en: Participant
pl: Uczestnik

en: Participant Capacity
pl: Pojemność uczestnika

en: Password
pl: Hasło

en: Pastoral
pl: Pasterski

en: Pastoral Date
pl: Data duszpasterska

en: Pastoral Description
pl: Opis duszpasterski

en: Pastoral Details
pl: Szczegóły duszpasterskie

en: Pastoral List
pl: Lista duszpasterska

en: Pastoral Page Link
pl: Link do strony duszpasterskiej

en: Pastoral Time
pl: Czas duszpasterski

en: Pastoral Title
pl: Tytuł duszpasterski

en: Patient Name
pl: Imię pacjenta

en: Pay Method
pl: Metoda płatności

en: Payment
pl: Zapłata

en: Payment Cancel
pl: Anuluj płatność

en: Payment Link
pl: Link do płatności

en: Payment Received Against Transaction Invoice Template
pl: Płatność otrzymana przed szablonem faktury transakcji

en: Payment Received against Transaction Invoice Template
pl: Płatność otrzymana na podstawie szablonu faktury transakcji

en: Payment Report
pl: Raport płatności

en: Payment Report By Month
pl: Raport płatności do miesiąca

en: Payment To
pl: Płatność Do

en: Payment successfully
pl: Płatność pomyślnie

en: Personal Information
pl: Informacje osobiste

en: Philippine Peso
pl: Peso filipińskie

en: Phone
pl: Telefon

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Play Song
pl: Graj piosenkę

en: Please Enter Confirm Password .
pl: Wprowadź Potwierdź hasło.

en: Please Enter New Password .
pl: Wprowadź nowe hasło.

en: Please Select Activity
pl: Wybierz aktywność

en: Please Select Ministry
pl: Wybierz Ministerstwo

en: Please enter Category Name.
pl: Wprowadź nazwę kategorii.

en: Please fill out all the required fields
pl: Wypełnij wszystkie wymagane pola

en: Please provide correct Envato purchase key.
pl: Podaj poprawny klucz zakupu Envato.

en: Please select document file format
pl: Wybierz format pliku dokumentu

en: Pledge
pl: Zastaw

en: Pledge List
pl: Lista zastawów

en: Pledges
pl: Zobowiązania

en: Pledges Amount
pl: Kwota zastawów

en: Pledges End Date
pl: Data zakończenia zastawu

en: Pledges List
pl: Lista zobowiązań

en: Pledges Page Link
pl: Link do strony zastawu

en: Pledges Start Date
pl: Data rozpoczęcia zastawu

en: Pledges Total Amount
pl: Kwota całkowita

en: Pledges frequecy
pl: Zobowiązania frequecy

en: Polish Zloty
pl: Złoty polski

en: Pound Sterling
pl: Funt szterling

en: Present
pl: Obecny

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Print
pl: Wydrukować

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Product
pl: Produkt

en: Profile Cover Image
pl: Obraz okładki profilu

en: Publish
pl: Publikować

en: Record End Time
pl: Nagraj czas zakończenia

en: Record Start Time
pl: Nagraj czas rozpoczęcia

en: Record Updated Successfully
pl: Rekord zaktualizowany pomyślnie

en: Record deleted successfully
pl: Rekord usunięty pomyślnie

en: Record inserted successfully
pl: Rekord został pomyślnie wstawiony

en: Record updated successfully
pl: Rekord zaktualizowany pomyślnie

en: Record updated successfully.
pl: Rekord zaktualizowany pomyślnie.

en: Recurrence
pl: Nawrót

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Registration Email Template
pl: Szablon e-mail rejestracyjny

en: Registration Email Template
pl: Szablon e-mail rejestracyjny

en: Registration complete.Your account active after admin can approve.
pl: Rejestracja zakończona. Twoje konto jest aktywne po zatwierdzeniu przez administratora.

en: Rehearsal
pl: Powtórka

en: Relation
pl: Relacja

en: Religion Information
pl: Informacje o religii

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Repeat Date
pl: Powtórz datę

en: Replay
pl: Powtórna rozgrywka

en: Report
pl: Raport

en: Request Before
pl: Żądanie przed

en: Request Before Days
pl: Żądanie przed dniami

en: Reservation End Time
pl: Czas zakończenia rezerwacji

en: Reservation List
pl: Lista rezerwacji

en: Reservation Start Time
pl: Rezerwacja Czas rozpoczęcia

en: Reserve Date
pl: Data rezerwacji

en: Reserve End Date
pl: Zarezerwuj datę zakończenia

en: Reserve Start Date
pl: Zarezerwuj datę rozpoczęcia

en: Reserved By
pl: Zarezerwowane przez

en: Reserved Date
pl: Data zarezerwowana

en: Reserved End Date
pl: Zarezerwowana data końcowa

en: Role Of User
pl: Rola użytkownika

en: Room History
pl: Historia pokoju

en: Room List
pl: Lista pokoi

en: Room Title
pl: Tytuł pokoju

en: Sat
pl: Sob

en: Save
pl: Zapisać

en: Save Activity
pl: Zapisz aktywność

en: Save Attendance
pl: Zapisz frekwencję

en: Save Expense
pl: Oszczędzaj wydatki

en: Save Family
pl: Zapisz rodzinę

en: Save Income
pl: Oszczędzaj dochód

en: Save Member
pl: Zapisz członka

en: Save Notice
pl: Zapisz powiadomienie

en: Save Pastoral
pl: Zapisz duszpasterskie

en: Save Pledge
pl: Zapisz przyrzeczenie

en: Save Reservation
pl: Zapisz rezerwację

en: Save Room
pl: Zapisz pokój

en: Save Sermon
pl: Zapisz kazanie

en: Save Service
pl: Zapisz usługę

en: Save Setting Successfully
pl: Zapisz ustawienie pomyślnie

en: Save Transaction
pl: Zapisz transakcję

en: Save Venue
pl: Zapisz miejsce

en: Search for equipment...
pl: Wyszukaj sprzęt ...

en: Search for group...
pl: Wyszukaj grupę ...

en: Search for ministry...
pl: Szukaj służby ...

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Seats
pl: Siedzenia

en: Select
pl: Wybierz

en: Select Activity
pl: Wybierz aktywność

en: Select Activity Category
pl: Wybierz kategorię aktywności

en: Select Activity Name
pl: Wybierz nazwę działania

en: Select Applicant
pl: Wybierz wnioskodawcę

en: Select CSV file
pl: Wybierz plik CSV

en: Select Campaign
pl: Wybierz kampanię

en: Select Country
pl: Wybierz kraj

en: Select Currency
pl: Wybierz walutę

en: Select Date Format
pl: Wybierz Format daty

en: Select Donations Type
pl: Wybierz typ darowizny

en: Select Equipment
pl: Wybierz wyposażenie

en: Select Gift
pl: Wybierz prezent

en: Select Gift Type
pl: Wybierz typ prezentu

en: Select Group
pl: Wybierz grupę

en: Select Group Name
pl: Wybierz nazwę grupy

en: Select Group/Members
pl: Wybierz grupę / członków

en: Select Member
pl: Wybierz członka

en: Select Ministry
pl: Wybierz Ministerstwo

en: Select Ministry Name
pl: Wybierz nazwę ministerstwa

en: Select Payment Method
pl: Wybierz Metodę Płatności

en: Select Profile Picture
pl: Wybierz zdjęcie profilowe

en: Select Report Type
pl: Wybierz Typ raportu

en: Select Sermon Type
pl: Wybierz Typ kazania

en: Select Service Type
pl: Wybierz typ usługi

en: Select Song Category
pl: Wybierz kategorię utworu

en: Select Venue
pl: Wybierz miejsce

en: Select list
pl: Wybierz listę

en: Sell Gift
pl: Sprzedaj prezent

en: Sell Gifts List
pl: Sprzedaj listę prezentów

en: Sell Spiritual Gift Template
pl: Sprzedaj duchowy szablon prezentów

en: Selling Date
pl: Data sprzedaży

en: Send Capmaign
pl: Wyślij Capmaign

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Sent
pl: Wysłane

en: Sent Item
pl: Wysłany przedmiot

en: Sermon Content
pl: Treść kazania

en: Sermon Content Type
pl: Typ treści kazania

en: Sermon Description
pl: Opis kazania

en: Sermon List
pl: Lista kazań

en: Sermon Page Link
pl: Link do strony kazania

en: Sermon Title
pl: Tytuł kazania

en: Sermon Type
pl: Typ kazania

en: SermonAddedBy
pl: KazanieAddedBy

en: Service
pl: Usługa

en: Service End Date
pl: Data zakończenia usługi

en: Service End Time
pl: Czas zakończenia usługi

en: Service List
pl: Lista usług

en: Service Name
pl: Nazwa serwisu

en: Service Page Link
pl: Link do strony serwisowej

en: Service Start Date
pl: Data rozpoczęcia usługi

en: Service Start Time
pl: Czas rozpoczęcia usługi

en: Service Title
pl: Tytuł usługi

en: Service Type
pl: Rodzaj usługi

en: Service Type Name
pl: Nazwa typu usługi

en: Services
pl: Usługi

en: Setting
pl: Oprawa

en: Show _MENU_ entries
pl: Pokaż wpisy _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
pl: Pokazuje 0 do 0 z 0 wpisów

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
pl: Pokazuje _START_ do _END_ wpisów _TOTAL_

en: Singapore Dollar
pl: Dolar singapurski

en: Son
pl: Syn

en: Song
pl: Piosenka

en: Song Category
pl: Kategoria piosenki

en: Song Description
pl: Opis utworu

en: Song List
pl: Lista utworów

en: Song Name
pl: Nazwa piosenki

en: Song Page Link
pl: Link do strony piosenki

en: Songs
pl: Piosenki

en: Spiritual Gift
pl: Duchowy prezent

en: Spiritual Gift List
pl: Lista darów duchowych

en: Spiritual Gifts List
pl: Lista duchowych prezentów

en: Staff Member Email
pl: E-mail członka personelu

en: Staff Member Name
pl: Nazwisko członka personelu

en: Start Date
pl: Data rozpoczęcia

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Starting Year
pl: Rok rozpoczęcia

en: State
pl: Stan

en: Statistics
pl: Statystyka

en: Subject
pl: Przedmiot

en: Submit
pl: Zatwierdź

en: Sun
pl: Słońce

en: Supplier Name
pl: Nazwa Dostawcy

en: Swedish Krona
pl: Korona szwedzka

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: Sync Mail
pl: Synchronizuj pocztę

en: Synchronize Mail Successfully
pl: Synchronizuj pocztę pomyślnie

en: Taiwan New Dollar
pl: Dolar tajwański

en: Take/View  Attendance
pl: Frekwencja weź / zobacz

en: Thai Baht
pl: Bat tajski

en: The Group Name
pl: Nazwa grupy

en: The Member Name
pl: Nazwa użytkownika

en: The Ministry Name
pl: Nazwa Ministerstwa

en: There are no groups to display here
pl: Nie ma tutaj żadnych grup do wyświetlenia

en: There is not enough data to generate report.
pl: Brak wystarczających danych do wygenerowania raportu.

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
pl: Wydaje się, że jest jakiś problem, spróbuj później lub skontaktuj się z nami pod adresem sales@dasinfomeida.com

en: This group have no members
pl: Ta grupa nie ma członków

en: Thu
pl: Czw

en: Times
pl: Czasy

en: To
pl: Do

en: Total Amount
pl: Łączna kwota

en: Total Group Members
pl: Wszystkich członków grupy

en: Total Ministry Members
pl: Wszystkich członków ministerstwa

en: Transaction Date
pl: Data dokonania transakcji

en: Transaction List
pl: Lista transakcji

en: Tue
pl: Wt

en: Turkish Lira
pl: Lira turecka

en: U.S. Dollar
pl: Dolar

en: Unmarried
pl: Niezamężna

en: Unpaid
pl: Nie zapłacony

en: Update Profile
pl: Zaktualizować profil

en: Upload CSV File
pl: Prześlij plik CSV

en: Upload Cover Image
pl: Prześlij obraz okładki

en: Upload Gift
pl: Prześlij prezent

en: Upload Group Image
pl: Prześlij obraz grupy

en: Upload Member CSV
pl: Prześlij członka CSV

en: Upload Ministry Image
pl: Prześlij obraz Ministerstwa

en: Upload Sermom
pl: Prześlij Sermom

en: Upload Sermon
pl: Prześlij kazanie

en: Upload Song
pl: Prześlij utwór

en: Upload image
pl: Załaduj obrazek

en: Upload image.
pl: Załaduj obrazek.

en: Usage Title
pl: Tytuł użycia

en: Use Paymaster Payment Gateways
pl: Użyj bram płatności płatności

en: User Can Change Profile Picture
pl: Użytkownik może zmienić zdjęcie profilowe

en: User Name
pl: Nazwa Użytkownika

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Username Or Emailid All Ready Exist.
pl: Nazwa użytkownika lub Emailid All Ready istnieje.

en: Venue
pl: Miejsce spotkania

en: Venue List
pl: Lista miejsc

en: Venue Title
pl: Tytuł miejsca

en: Video
pl: Wideo

en: View
pl: Widok

en: View Attendance
pl: Wyświetl frekwencję

en: View Check-ins
pl: Wyświetl zameldowanie

en: View Document
pl: Wyświetl dokument

en: View Donation Link
pl: Zobacz link do darowizny

en: View Expense
pl: Zobacz wydatki

en: View Family Member
pl: Wyświetl członka rodziny

en: View Gift
pl: Zobacz prezent

en: View Gifts
pl: Zobacz prezenty

en: View Income
pl: Zobacz dochód

en: View Invoice
pl: Widok faktury

en: View Member
pl: Wyświetl członka

en: View Message
pl: Wyświetl wiadomośc

en: View Pastoral
pl: Zobacz duszpasterstwo

en: View Sermon
pl: Zobacz kazanie

en: View Song
pl: Wyświetl utwór

en: Volunteer
pl: Wolontariusz

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Wife
pl: Żona

en: Wish
pl: Życzenie

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Yes
pl: tak

en: You can use following variables in the email template:
pl: W szablonie wiadomości e-mail możesz użyć następujących zmiennych:

en: Your browser does not support the video tag.
pl: Twoja przeglądarka nie obsługuje tagu wideo.

en: Your file is ready. You can download it from
pl: Twój plik jest gotowy. Możesz go pobrać z

en: Youth
pl: Młodość

en: Zip Code
pl: Kod pocztowy

en: category Name
pl: Nazwa Kategorii

en: check-in Page Link
pl: odprawa Page Link

en: check-out Page Link
pl: check-out Link do strony

en: daily
pl: codziennie

en: header
pl: nagłówek

en: monthly
pl: miesięczny

en: none
pl: Żaden

en: please fill in the required fields
pl: Proszę wypełnić wymagane pola

en: select relation
pl: wybierz relację

en: title
pl: tytuł

en: video
pl: wideo

en: weekly
pl: co tydzień

en: yearly
pl: rocznie
